Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés? Az...

Milyen érzés a beöntés? Az ember hányszor megy el utána wc-re? Beöntés után már ugye nem tud oda . A szülőágyra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kicsit kellemetlenül feszítő én utána 5* voltam a wc-n mégis magam alá csináltam a császár alatt.
2010. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beöntés után egyszer mehetsz el WC-re, de kb. fél órán át. Utána minden bizonnyal üres lesz ott minden, nem kell félni. Én már két nehéz szülésen vagyok túl, és egyiknél sem volt ilyen jellegű problémám, pedig én is tartottam tőle. Tudják mit csinálnak, ne aggódj, ha pedig mégis előfordulna, akkor meg mi van? Biztos láttak már ilyet, nem te leszel az első.
2010. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem előtt hiába kaptam beöntést. Semmi fájdalommal nem jár, maximum egy kicsit kellemetlen. Csak kellemetlen feszülést érzel, illetve fájást. A szülésznő jobb esetben két fájás között elintézi. Beöntés megkapása után kicsit várni kell, majd utána lehet szaladni. Szerintem nem olyan rossz dolog, mint amilyennek állítják.

A második szülésemkor már nem volt gond a szülés alatt.

2010. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszike!Az ember égőnek tartja,de ezek szerint ez már megszokott és természetes dolog.Szülés előtt mennyivel kapjuk meg?
2010. júl. 7. 14:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor adják, amikor már a szülőszobán vagy.
2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem előtte 1 órával adták.
2010. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ez változó!?
2010. júl. 7. 14:50
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem a bejelentkezés után azonnal beadták.
2010. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a bejelentkezés után rögtön az volt az első.
2010. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan rossz mint egy erős hasmars szorozva ezerrel:) Készülj fel és legyél wc közelben:)

Egyébként valószínű nálam az volt a baj,hogy volt előtte egy műtétem, aminél sérült a záróizom és már nem tudtam úgy tartani mint előtte, szóval én sebtiben rohantam a wc-re:)


Egyébként tévhit,hogy a beöntéssel minden kijön.EZ esélytelen:) Hány liter van egy ilyen beöntésnél, hát nem sok, a belek hossza meg focipálya nagyságú tehát esélytelen mindent kimosni:)


Mellesleg szerintem nem ciki ilyenkor magad alá pakolni, jó,hogy jön valami így is úgy is:)

2010. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!