Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés? Az...

Milyen érzés a beöntés? Az ember hányszor megy el utána wc-re? Beöntés után már ugye nem tud oda . A szülőágyra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
en angliaban szultem es itt nem adnak beontest. Szeremcsemre szules elotti es te volt egy kis hasmenesem igy ki tisztultam. :) Egyebkent szuleskor nem lesz idod ilyenekel foglalkozni. Ne is gondolj ra csak a babara figyelj. Szep napot!
2010. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát próbálom elterelni róla a gondolataim,de nem olyan egyszerű.
2010. júl. 7. 17:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most szültem, úgyhogy friss az emlék. Nyugi, semmi kellemetlen. 3. szülésem volt, tehát 3-szor kaptam, én amúgy is ritkán jártam wc-re, úgyhogy attól se éreztem, hogy kellene mennem, alig jött valami, tényleg csak a bélfalakat pucolhatta le. Viszont a második szülésemnél éreztem szülés közben, hogy egy pici hig valami távozott, ami valószinű már csak viz lehetett. Akkor nem érdekelt, és hidd el téged sem fog ha esetleg megtörténik. Nagy dolog már akkor sem jöhet. :-)
2010. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Próbálom úgy felfogni,hogy ez természetes és ,ahogy más úgy én is túl leszek valahogy rajta!
2010. júl. 7. 20:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásképp: amikor tudod, hogy órákon belül szülni fogsz, a beöntés már csak egy lényegtelen dolognak fog tűnni. Legalábbis én annyira izgultam, hogy nagyon nem tudott érdekelni a helyzet "cikissége".
2010. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!