Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Természetes szülés után...

Természetes szülés után vissza áll minden oda lent vagy valami végleg megváltozik?

Figyelt kérdés

Pl. Szexuális élet, hüvely rugalmassága, szűkössége?

Első baba lesz, kíváncsi vagyok mi vár rám ha sikerül természetesen szülnöm.

Köszönöm



2019. máj. 25. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Egyéni.

Ha szerencséd van, visszaáll, ha nem, nem. Ha beavatkozásra van szükség (vákuum, fogó), jobban sérül minden.

2019. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Lutri... Lehet, hogy minden visszaáll a helyére, lehet, hogy maradandó sérüléseket szenvedsz majd. A hüvely kitágulásán elvileg lehet segíteni intimtornával is.
2019. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

2 gyereket szultem huvelyi uton. En annyi valtozast vettem eszre, hogy a szexualis eletem sokkal jobb lett, ar az elso szules utan.

Negativum annyi lett nekem, hogy az elso szulesnel nagyon hulyen vagtak es varrtak ossze a gatsebet, gyakornok csinalta es hat elbenazta elegge... :/ Azota azon az oldalon maskepp nez ki kicsit, meg erzekenyebb. A masodik szules utan ugyesen varrtak, az nem is latszik. Annyit hozzatennek, hogy muszaj volt a gatmetszes, nem tudtak elkerulni, pedig az utolso pillanatig huztak.

2019. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Mit jelent a termeszetes szules? Magyarorszagon a korhazban szulesek tobb, mint 96%-anal beavatkoznak, sok helyen elso szuloknel mindenkinel metszenek ok nelkul is gatat, ami nem mindenkit visel meg, de engem pl. nagyon megviselt, mist 3 evvel kesobb is ott van egy pukli, sosemgyogyult be normalisan, es marhara fajt is 4 hetig.
2019. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Hüvelyi úton szültem, mivel gyorsan jött a kisfiam mehszajat, hüvelyt és a gátat is varrni kellett!

Nagyon gyorsan regenerálódtam könnyedén rá tudtam ülni mikor már a kórházból hazajottunk, bár nem mondom hogy nem fájt.

Az első pár alkalom mikor együtt voltunk a férjemmel fájt, mintha a szüzességem vesziteném el újra. Pedig kivartuk a 6 hetet. A 6 hetes kontrollon a doki mondta hogy szépen visszaszűkült a hüvely, mondta hogy szokott ajánlani intimtornát akinek szükséges, de nekem nem kell. A férjem azt mondta mas lett pár hónapig.. Nem jobb vagy rosszabb csak más. De x idő múlva azt mondta már hogy ugyanolyan mint előtte volt.

Most ismet babát várok és őszintén remélem hogy ismét sikerül hüvelyi úton szülni.

2019. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Hüvelyi úton szültem és úgy tűnik jó a genetikán, mert 4 óra alatt teljesen kitágult am és gátvédelemmel szültem. Azóta minden a régi.
2019. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem volt gátmetszésem, én kértem, nehogy szana szét repedjek, de sztem amúgy is vágtak volna. A szex nekem is jobb lett, vissza is szűkült rendesen. Ami változott h nehezebben bírom visszatartani a vizeletet. Nem folyik be magától ne úgy értsd, mondjuk úgy h nem szabad a végletekig várni vele mint anno 😃
2019. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Elmondana valaki hogy miert kell az OSSZES valszt lepontozni?? Mindenki sajat tapasztalatot irt le, ezen mi nem hasznos? Bar lehet, hogy csak az lenne a jo valasz ha azt irnank hogy a huvelyi szules tonkretette az eletunket es azota minden rosszabb es csak a csaszaros szules a jo... Tenyleg nem ertem ezt a lepontozas maniat.
2019. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem jobb lett, mert amúgy nagyon szűk voltam.
2019. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Kétszer szültem természetesen (nem volt semmi beavatkozás), ugyanolyan szűk voltam mindkettő után. Számomra is hihetetlen volt, de teljesen visszaállt a régire, pedig aggódtam, hogy mi van, ha nem lesz ugyanolyan.
2019. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!