Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármerszés vagy természete...

Császármerszés vagy természetes szülés?

Figyelt kérdés
Ha választhatnál vagy választhattál volna,melyiket választanád és miért?
2019. febr. 24. 09:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%
Anyuka és baba szempontból is sokkal jobb a természetes szülés.
2019. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Nekem császárom volt. Nem én választottam. Soha ne is választanám. S mondom mindezt úgy,hogy kb. 4-5 szülés kitolási szakaszát végig kellett hallgatnom (esti nst-t szülőszobán csinálták).
2019. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
69%

Nyáron születik az első babám. Szeretnék természetes úton szülni, de nem fogok a kardomba dőlni ha nem jön össze.

Gyerekápoló vagyok, sajnos sok születési sérülést láttam már (mind anyán, mind babán), így sosem volt bennem, a "minden áron természetesen".

2019. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
82%
Természetes, mert 6 óra alatt megszületett a babám, és utána semmi bajom nem volt, míg szegény császárosok belehaltak még utána is a fájdalmakba. A baba szempontjából is jobb a természetes szülés. De persze a császár meg szuper dolog, ha életmentésre használják.
2019. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%
Áprilisban fogok szülni. Szó sem esett soha császárról, csakis természetesen, szerencsére eddig semmi nem utalt arra, hogy ne lehetne. Nyilván ha gond van, első dolgom lesz félredobni minden elvemet, itt nem babra megy a játék.
2019. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
78%
Természetes szüléseim voltak, csak ezt választanám.
2019. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
13%
Egyiket sem, viszolygok a szüléstől, de amúgy sem akarok gyereket.
2019. febr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
28%

Császár.


Bikinivonal metszés. A varrást plasztikai sebész csinálja.

2019. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
78%

Harom huvelyi utan onszantambol nem kernek csaszart, en attol jobban tartok, mert nem ismerem. De volt mar tobb mutetem, kisebb is, nagyobb is es nem igazan elveztem egyiket sem finoman szolva.

Amugy a harmadik szulesnel nagyon kozel kerultem a csaszarhoz (mar a mutoben fekudtem elokeszitve, nyilatkozat alairva, anesztes a fejemnel tettre keszen), mert ugy adodott, hogy a baba miatt szukseg lehetett volna a csaszarra, egy pillanatig nem sopankodtam miatta, nem ellenkeztem, nem eroltettem a huvelyi szulest. Vegul sikerult a mutatvany, johetett a baba huvelyi uton.

2019. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%

Hüvelyi.

Volt egy nagyom könnyű, szuper szülésem és egy második borzalmasan fájdalmas soha többet nem szülök szülésem lepenyleválasztással, de még így is inkább ez, mint császár.

Természetesen, ha nincs választásom, és az életünk múlt volna rajta, akkor nem tiltakoznék a császár ellen, de szerencsére sikerült normál úton megszülnöm a fiaimat.

2019. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!