Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kórházban van...

Tatabányai kórházban van lehetőség arra hogy szülés után a babával egy szobában maradjak?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor is lehetséges ha nincs fogadott orvosom?

Még annyi,hogy ha szeretne az apuka is jelen lenni a szülésnél (nincs fogadott orvosom) nem fogják ellenezni?

Mikor kell majd közölnöm és kivel?

Első babát várom és ezek a kérdések nagyon foglalkoztatnak bár van még időm szülésig :-)

29 hetes pocakos


2008. nov. 12. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Na ezeket én is szeretném tudni mert én is Tbányán fogok szülni!Annyit már megtudtam,hogy bent lehet velem a párom!30 hetes
2008. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is T.bányán fogok szülni! Igaz van fogadott orvosom, de pont a kiírt időpontomon kell neki továbbképzésre mennie. Tehát nem biztos, h. ott tud lenni. (Ez amúgy csak pár hete derült ki...)Na, ha nem tud ott lenni, akkor én is az ügyeletessel szülök. Én úgy tudom, hogy akkor is választhatom a baba-mama szobát.

És mi is papás szülést tervezünk. Szerintem ez ellen egyik dokinak sincs kifogása...legalább is remélem!

Sok sikert nektek! Gyors szülést!

38 hetes pocakos

2008. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is remélem hogy senki nem fog belekötni sem az apás szülésbe sem pedig a baba-mama szobába.A párom mindenképpen szeretne bent lenni én pedig ennek nagyon örülök!

Kitartás!

És nektek is könnyű szülést kívánok és jó egészséget nektek és a babátoknak is!

2008. nov. 13. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!