Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban van lehetősé...

A győri kórházban van lehetőség vajúdás/szülés közben általam bevitt zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mobilon, MP3-on vagy hasonlón igen:-) Füllhalgatóval, hogy ne zavard a többieket.
2008. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a győri kórházban mindenre van lehetőség, amit csak szeretnél. Én kétszer szültem ott (két éve, és egy hete) nagyon meg voltam elégedve. Ráadásul van két egyszemélyes szülőszoba (nyugodtan kérdezz rá, hogy szabad-e, én is ezt tettem és szabad volt, pedig a közösben többen is voltak) és ott aztán azt hallgatsz és csinálsz, amit csak akarsz, nem zavarsz vele senkit. Szép szülést, boldog babázását kívánok!
2008. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!