Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hàny éves korban érdemes szülni?

Hàny éves korban érdemes szülni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy mi azaz életkor,ami a legideàlisabb

21 évesen még fiatal vagyok egy szüléshez?

Van erre egy meghatàrozott életkor,hogy mikor a legkönnyebb teherbeesni?

Érettnek érzem magam,de a testem nem biztos,hogy ìgy van ezzel.

Az anyagiak nem szàmìtanak,azt hagyjuk ki ebből!


2019. jún. 13. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

25-30 közt ideális a testnek leginkább, de persze van hogy egy 23 éves rosszabb fizikai állapotban van, mint egy 33 éves.

De a legkevésbé ez számít. Az fontosabb, hogy fejben és érzelmileg érett legyél. A kerdésed okán nálad biztosan nem jött még el. Akkor jön el amikor már nem kell idegenek véleménye, csak te és a párod döntése.

2019. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
21 évesen már érett rá a tested.
2019. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Biológialag 20-25 között a legjobb szülni.
2019. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

A tested nagyjából 16 éves korodtól készen van, az egész női test erre a feladatra van kitalálva, felkészítve.


De nem a szülésre kell megérni, hanem a gyereknevelésre, és nem testileg, hanem lelkileg.

2019. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Biologiailag 20-35 kozott:

[link]


De 20-25 kozott atlagosan kevesebb ido kell, es ez az ido no az eletkorral.

2019. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, szoval most csak a statisztikat nezve tobb eselyed van ra, hogy gyorsabban sikerul, es egeszseges lesz, mint mondjuk 25, 30, vagy 35 folott.
2019. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Ez a màsik dolog,amitől félek.

Ha később szülnék,rettegnék,hogy valami baj van vele. Na meg a szülés sem menne olyan könnyen,mint húszonévesen.

2019. jún. 13. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat abban egyetertek, hogy 25 eves korig a legerosebb a test es regeneralodik a leggyorsabban.

En 25 eves koromig barmennyit ehettem es nem hiztam, nem kottyant meg egy tura vagy hegymaszas, 50km-t is siman bevallaltam barmikor rakeszules nelkul.

El tudom kepzelni, hogy ekkor terhesseg alatt es utan is gyorsabban regeneralodunk. Konnyebben visszafogyunk stb.

En most 30 evesen vagyok terhes. Eddig nem gaz, de teny, hogy alapbol nem vagyok mar annyira fitt mint 5 eve. Ez persze nemcsak biologia hanem eletmod kerdese is, de azert atlagosan nem jellemzo, hogy egy 30 eves ugyanolyan vagy jobb allapotban legyen, mint 25 evesen volt. (Es itt most ne azt nezzuk, hogy egy edzett 30-as jobb mint egy punnyadt 20-as hanem az egyent nezzuk 25 vs 30 evesen, hisz te leszel terhes a sajat gyerekeddel akarhany evesen is, nem a fittebb valaki mas)


21 evesen amugy a test teljesen alkalmas a szulesre, de azt neked kell tudni hogy erett vagy e ra. 35 alatt azert az eu kockazaton meg nem nagyon kell parazni, csak egeszseges mertekben.

2019. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt érdemes mikor szültem. Más nevében nem nyilatkozom. Az első gyerekem 30 évesen szültem, a másodikat 33 évesen. Mindkettő az első próbálkozós hónapban sikerült. Mi lett volna, ha a 20-as éveim első felében akarok gyereket? Rám nézett volna a párom és már terhes leszek? 😆 Nagyon éretlen voltam akkor, pedig már együtt voltam a mostani párommal, de a hideg kirázott annak a gondolatától, hogy vége lenne a bulizásoknak, a csinos alkalomnak, a szabad gondtalan életnek. Biztos nem lettem volna jó anya. 27 évesen kezdtem el azon gondolkozni, hogy közeledek a 30-hoz, ha akarok gyereket egyáltalán rajta kéne lenni a témán. Végül 29 éves voltam, párom meg 31 mikor belefogtunk, gondolván fél év biztos kell hozzá hogy összejöjjön. Sokkot kaptunk mikor pár héttel később megjelent a 2 csík.😆
2019. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!