Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napokban előfordu...

Szülés utáni napokban előfordult, hogy bepisiltetek?

Figyelt kérdés
Mi lett a következménye? Mennyi idő alatt áll helyre?

2019. jún. 17. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem


De ha elkezdtem nem tudtam kb 6 hétig megállítani.

8. Héten ( naplóból tudom) nagy koncentrálással már igen

2019. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem fordult elő.
2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tüsszentésnél, volt hogy eleredt. Nálam is ez volt, ha elindult akkor nem tudtam megállítani. Nálam is rendeződött szerintem az első 3-4 hónapban és semmi maradandó nem volt.
2019. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Igen! Másnap reggel konkrétan egy az egyben bepisiltem. Rögtön szóltam vizitnél. Azt mondták normális, amiatt van mert a húgycső és az akkörül izmok is megerőltetődtek. Gyerekágy alatt el kell múljon figyeljek oda nagyon, hogy ne legyen teli a hólyagom. 6 hét alatt tényleg elmúlt, de nem egyik napról a másikra.

Sajnos erre nem készít fel senki, kb a legtabubb téma és ott álltam értetlenül, hogy most mi van. Még anyám és az akkorra már 2x szült húgom se mondta.

2019. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Császárral szültem, miután kivetttek a katetert egyfolytában pisilnem kellett (a kateter fel is sértett valamit, nagyon fajt a pisiles, mintha fel lettem volna fazvs) és kétszer nem értem el a wc-re. Szerencsére a vérzés miatt használt nagy méretű betetnek hála nem kerultem szégyenbe.


Második csaszarnal nem tapasztaltam ilyet

2019. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén örülök ennek a kérdésnek, mert eddig azt hittem, hogy csak én voltam ennyire nyomi. Kétszer pisiltem be. Az elsőt nem is éreztem, csak amikor már becsurgott. :( A másodiknál éreztem, de amire sikerült volna felállnom, arra becsöppent. Egyszerűen nem tudtam tartani. :( Annyira megijedtem, hogy ez így marad. :( Hála istennek utána már éreztem és pár hét után már sikerült is normálisan visszatartanom akár percekre is. Kb két és fél hónap után normalizálódott minden.
2019. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2019. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Eldo szules utan fordult elo az elso heten, olyan formaban, hogyha ereztem, hogy pisilni kell, akkor kb indulnom is kellett a wc-re, mert alig tudtam visszatartani. Nah, elso nap ezt meg nem tudtam. :)

Akkor el is kezdtem az intimtornat, eleg hamar megoldodott ez a dolog. Nyilvan amugy is javult volna magatol is, de a torna sokat segit.

Amugy ez normalis dolog, eleve a terhesseg alatt is gyengulnek a zaroizmok a hormonok miatt, majd a meh sulya miatt, szulesnel pedig nagyon nagy terhelest kap.

2019. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
3 hónapig simán normális lehet. Ha tovább is fennáll, akkor javasolt orvoshoz fordulni.
2019. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan császárral szültem, de nekem pont az ellenkezője volt. Szülés után nagyon nehezen tudtam elengedni a pisit. Most 8 hó apos a babám, már kezd rendeződni a dolog. De volt, hogy ültem egy darabig, mire megindult.
2019. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!