Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni napokban előfordu...

Szülés utáni napokban előfordult, hogy bepisiltetek?

Figyelt kérdés
Mi lett a következménye? Mennyi idő alatt áll helyre?

2019. jún. 17. 17:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél nem volt ilyen,remélem a másodiknál se lesz,de lagalább már tudom,hogy van ilyen.
2019. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem pisiltem be, csak tüsszentésnel par csepp bement. A bélgázokat viszont egy hétig nem tudtam csendben elengedni, nagyon kínos volt a hangos galamb eregetésem... A tüsszentésnél a cseppenés fél éves korára elmúlt, Kriston intimtornáztam, már olyan lent mint előtte.
2019. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%

Hát kedves Kismamák. Nincs ezzel semmi baj, sztem. Azért érzitek cikinek, már aki, mert ezt nevelték belénk, hogy hú de ciki. Egyébként pedig tök normális és kész, sztem.

Nem kell ezen agyalni. Sokkal inkább bele kéne vonni a férjet-apukát a játékba ilyenkor. Nem orgazmuscentrikusan dugni, hanem csak erotikussá tenni az egész hangulatot ilyenkor.

Nekem volt ilyen bnőm, akivel amikor terhes volt ismerkdetünk meg, őrült finomakat szeretkeztünk, majd megszült és két hét múlva már óvatoskodtunk egymással.

Hát rendszeresen bepisilt közben.

DE !!! Ő is elkezdte ezt élvezni, mert kedvesen rávezettem, hogy nincs ezzel semmi baj :-)

Hát igy is lehet ezzel a témával foglalkozni. Sokkal emberközelibb, kedvesebb és egymáshozkötő jellege lesz.

2019. jún. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én se éreztem a vizeletemet de már elmúlt.
2019. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

látom az előző kommentemet rendesen lepontoztátok.

Ez nekem azt mutatja, hogy itt senki sem nyitott arra, hogy egy ilyen jellegú "baleset"-et nyiltan kedvesen egy pár átfoditsa élvezetté. AKkor ott bizony nincs semmi nyitottság az egymásfelfedezés játékára, élményére.

Elég szomorú.

2019. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellett volna egy 2 hete szült nőt dugogatni és akkor nem hugyozza össze magát.

Te egy perverz vagy,azért pontoztak 0-ra.

2019. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondod perverz vagyok ?

Hat nem vagyok az, mert ami es ahogy tortent, mindkettonknek !!! jolesett es ez a kulcs. Nem volt elvarasteljesites, soooot, meg en voltam az, aki nem akartam dugni, o eroltette, hogy csak egy kicsiiit dugjuk beee. Az hogy o neha kozben bepisilt is, az meg egy akkora elmeny volt, kivanom minden totalboldog parnak az elmenyt.

2019. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Konkrét bepisilés nem volt, inkább csak olyan, h pisilés után szivárgott még valamennyi, illetve bizonyos mozdulatoknál néhány csepp jött. Egyáltalán nem éreztem gáznak, mert volt rajtam betét ami azt is ugyanúgy felszívta. Mondjuk barátnők meséltek már erről, így készültem rá, h velem is megtörténhet, de hál istennek sikeresen megúsztam, nem okozott komolyabb gondot a pisilés.


27/n

2019. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Sztem akik lepontoztak és fujoztak, azok még a párjuk farkát is szalvétával fogják meg :-)
2019. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenki gerjed a hugyos szexre ennyi...
2019. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!