Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik olyan esett, hogy a...

Létezik olyan esett, hogy a fájáso kkésőbb jelentkeznek vagy a fájások csak a szülőszobán látszik máshol nem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvíz elfolyás után még jó 2-3 óráig nem voltak fájásaim egyik szülésnél sem.
2019. jún. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Délben kezdett folyni a vizem, és úgy 4-5 körül kezdődtek a fájások. De még azok is enyhék voltak. Úgy 7 körül erősödött, este 10-re megvolt a fiam.
2019. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dél fele úgy éreztem bepisilgetek. Valahogy eszembe se jutott, hogy magzatvíz, mert felállásnál, köhögésnél jött csak. Úgy gondoltam, hogyha a magzatviz folyik akkor az folyamatosan folyik, de azért vettem magzatvíz szivárgást mutató betétet. Megnyugodtam, mert azt mutatta, hogy NEM MAGZATVÍZ. Gondoltam is, hogyha másnapra sem múlik felhívom az orvosom. Este 9-kor elkezdtem enyhén vérezni, bementünk a kórházba. Éjfél fele indultak a fájások, tehát 12 óra múlva a magzatvíz folyás indulása után, de akkor rögtön 2 percesekkel egyik pillanatról a másikra. 4 órakor már a kezemben volt a kisfiam:).
2019. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Reggel 9-kor folyt el a magzatvíz, és majd csak du. 5-6 körül kezdődtek a fájások, addig semmi sem történt. Este 10-kor született meg a fiam.
2019. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Délelőtt kilenc órakkor kezdett szivárogni a magzatvíz, kb még egy órahosszáig semmit sem éreztem, igazán húzós fájásaim olyan 11 körül lettek, fél négyre lett meg a fiam.
2019. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A harmadik gyerekemet több órányi fájás nélküli összehúzódások után EGY tolófájással szültem meg. Bármennyire is hihetetlen, amikor megszületett, hangosan, percekig nevettem. Bejöttek a folyosóról a karbantartók(!!!), hogy mi van szombat reggel a szülőszobán, ami ennyire vicces :O
2019. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bogus20 ***** válasza:
4cmig eljutottam úgy h nem vettem észre semmi különöset, utána fájdalmatlan összehúzódásaim voltak burokrepedésig. Na onnantól fájt de nagyon, de hamar megszületett.
2019. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem így volt, de egy nő tolófájásokkal esett be mellém a szülőszobára. Behozták, felfeküdt, és kint volt a baba. Mesélte utána, hogy negyedik babája, otthon voltak, és egyszer csak tolófájásokat érzett a semmiből.
2020. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájás nélküli tagulásom volt. Fogalmam sem volt róla. Negyed 8-kor folyt el a magzat víz, olyan 15 percre rá kezdődtek a fajasok, egyből 2-3 percesek, fel 11-re meg lett a baba
2020. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit húzódgatott a méhem.

Mensisen.. de kis finoman.

Nekiálltam sütni..

Az csak megkelni tudott..

Az első kényelmetlenségtől számítva 4 órára, aktív vajúdás 2,5 h

Kórházbterületére érve 25 p-re

Szülészetre érés után 15 percre lett meg a baba...

2020. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!