Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt az apás szülésetek?

Milyen volt az apás szülésetek?

Figyelt kérdés
Nálunk nem volt kérdés hogy az apuka bent lesz,de kíváncsi lennék hogy az apukák hogy bírták? Vagy hogy milyen volt?
2019. jún. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az apuka jól bírta, azt is végig nézte, amikor született a kislánya. Mellettem volt és bíztatott és ez nekem nagyon jó érzés volt. Cseppet sem bántam meg és ő sem.
2019. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Jó volt, hogy velem volt. Fogadott dokim volt akit nem lehetett utolérni. Szülésznőm nem volt igazából a kutya rám nem nézett. Péntek hajnal 2kor kerültem be vasárnap reggel 6kor megkérdezte, hogy maga még itt van? És 11kor császározott meg. Szval igen. Az egyetlen tamaszam volt
2019. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Elmondása szerint élete legmeghatározóbb élményei. Zavartalanul, kettesben vajúdtunk, és bár jobban izgult mint én, tehát inkább nekem kellett őt nyugtatgatni, nagyon jó, hogy velem volt. Amikor rám tették az első babánkat, percekig csak sírtunk, simogattuk, puszilgattuk egymást, és gyönyörködtünk. Második babával sürgősségi császároztak, a katéter felhelyezéséig lehetett velem, de soha nem volt még olyan elolvadósan büszke, mint mikor rátette a csecsemős nővér a mellkasára a kicsit.
2019. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát...császár lett a vége,nem így terveztük :((((. De legalább a lányunkat odaadták neki. Meg is nyugodott a kezében :)).
2019. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn fèrfikènt egyáltalán nem bántam meg, hogy ott voltam. Kicsit tartottam magamtól, mert annyira nem bírom a vèrt, de simán el tudtam vonatkoztatni, annyira nem is volt durva, maradtam fejnèl, persze sokmindent láttam. A felesègemet ugyan úgy nőnek látom, emberileg viszont tovább nőtt a szememben, pics.akemèny volt :) Le a kalappal. A picit meglátni fantasztikus.


Összessègèben sem rózsaszín ködre, sem vágóhídra nem kèszültem ès nem volt az, de egy hatalmas dolog a szèp ès nehèz, fájdalmas oldalával együtt. Ha anyuka vègig bírja csinálni, apuka is elácsoroghat mellette.

2019. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon jó élmény. Fontos hogy mindketten azt akarjátok hogy bent legyen, ha az egyikőtök nem akarja nem szabad erőltetni.


Én elmondtam a férjemnek mire számíthat (cifrabb dolgokat is), hogy a baba lila, vagy véres lehet illetve magzatmázas, hogy ne panikoljon ha csak fél perc után sír fel, hogy nem tudom belőlem mit fog kivaltani a szülés es lehet hogy még az érintése is irritáló lesz ezt ne vegye zokon.


Nem volt kritérium hogy csak es kizárólag a fejemnél lehet, nem zavart mit lát mit nem. A doki amúgy még mutatta is neki "nézze apuka ott látni a fejét" :D

A vajúdás alatt masszírozott, legyezett bár gyors szülésem volt 2.5 órával a kórházba érkezés után megszultem. (es abba benne van az nst, az adatok felvétele, zuhanyzás)

Kitolásnál fogta a fejem es állítólag velem együtt nyomott 😂😂 biztatott ahogy az orvos is sok erőt adott nekem


Amúgy látott mindent. De nem zavart és utána sem tekintett rám másként. Vagyis nem befolyásolta negatívan a kapcsolatunkat, pedig már eltelt lassan 3 év. Most várjuk a második babánkat es most is mindketten szeretnénk ha bent lenne.

Összessegeben nagyon jó élmény mindkettőnknek, szép vissza emlékezni rá

2019. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 17 órát vajudtam, a férjem végig ott volt velem. Masszirozott, itatott, fogta a kezem, végig biztatott. Nagyon sokat jelentett, hogy ott volt. A fejemnél állt, de szerintem ígyis látott mindent.

Ő is örül, hogy ott lehetett velem, ki nem hagyta volna.

Míg engem varrtak, addig nála volt a pici, borzasztóan megnyugodott nála csak pislogtam :) Az a nap egy csoda volt!

Életünk legmeghatározóbb élménye volt egyértelműen, még szorosabb lett a kapcsolatunk, mint azelőtt.

2019. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!