Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt mikor...

Milyen érzés volt mikor beadták az epidurális érzéstelenítést? Tényleg nem érzel semmit? És nagyon drága?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kèrni .

2019. jún. 27. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy erős nyillalàst éreztem a lábaimban, màst nem.

2009-ben szültem, fogadott orvosom volt, külön nem kellett fizetni érte, most nem tudom hogy működik, hisz ennek 10 éve már.

2019. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyit éreztem, hogy matatnak a derekamnál. Magyarorszagon tb alapon minden egészségügyi ellátá s ingyenes. Magánkórház eseten meg kell nézni az árlistát, külföldön pedig a biztosítás tartalmat és az alapján az árát
2019. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy tűszúrást éreztem, de nekem komolyan csak ennyi volt. Semmi hatása nem volt a világon. Más mesélte, hogy még aludni is tudott a fájások között, nekem meg csak erősebbek lettek. Szal nálam nem hatott.
2019. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

#1 vagyok

Jaaa, hatni nekem se hatott semmit, azt hittem a 18(!) óra vajúdàs alatt, hogy ottmaradok.Pedig nem is volt túl nagy a lányom, 3700 gramm, 56 cm.

Barátnőm fia 4500 grammal született, 2 óra alatt megvolt.

De nekem mondom, szerintem semmit nem hatott az érzéstelenítés.

Könnyű és gyönyörű szülést kívànok.

Mert amúgy szülni gyönyörű dolog. :)

2019. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piroska és a farkas ***** válasza:
37%
Én egy 2. trimeszteres kis magzatot szültem meg 9 óra vajúdàs utàn, aminek a végénél màr kértem az epiduràlt.Hogy nehogy bàrmi legyen, biztos ami biztos, kaparást csinàltak utàna ott a szülőàgyon, az epiduràl nem hatott, úgy éreztem magam, mint akit kizsigerelnek...Amikor beadtàk, hànytam.
2019. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mintha megrázott volna az áram egy pillanatra, annyit éreztem. De hatott, végig a vajúdásnál nagyon pici görcsöt éreztem csak. A varrásnál is adagolták.Fogadott orvosom volt, meg volt beszélve az eda. Külön azért nem fizettem. Debrecenben.
2019. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetes szülésem volt választott dokival, nem fizettem külön az EDA-ért.

Amikor beadják, akkor hideg érzés, nekem kérdezték is, hogy érzem-e. Viszont adtak mellé oxitocint is, hogy legyenek fájások azért. Viszont az meg olyan brutál fájásokat csinált, hogy lényegében rosszabb lett, mint előtte. (És/vagy nem úgy hatott az EDA, mint kellett volna, mert az egyik lábam nem éreztem, a másiknál mindent.)

De ez nem általános, mert barátnőm meg istenítette, hogy aludni is tudott utána és csak a tolófájásra erősödött fel. Mondjuk nekem meg már az volt a többihez képest sétagalopp :D

2020. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!