Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják ezt velem? Ez...

Miért csinálják ezt velem? Ez nekik szórakozás, jó poén, kéjes érzés vagy csak simán ilyenek?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerkedős téma, inkább a barátkozás/ismerkedés témájába illene, amit sok helyen - még itt az oldalon művelnek velem - igaz máshol is - és ez pedig a levelezések botrányos mivolta. Miért teszik ezt velem? Miért tűnnek el egyszer csak szó nélkül? Semmi előzmény, semmi ok nincs rá, egyszerűen csak eltűnnek, nem írnak többet. És nem is az zavar, hogy nem írnak - oké elfogadom nem akarnak beszélni velem - hanem az a simlisség, sunnyogás ami ezt övezi. Ha nem akarnak beszélni nem baj, csak akkor mondják meg... Mert ez így sokkal megalázóbb. Lehet velem van a baj... De lassan mindenki ezt csinálja velem, és nem értem hogy miért. Pedig nem vagyok egy rossz dumapartner. Legalábbis jó beszélgetséeket szoktam folytatni az emberekkel még itt is.

#szemétség #közöny #megalázás #Drága kéj #mi utálunk téged csak nem mondjuk
2014. nov. 17. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem még nem beszélgettél. Kor, nem?
2014. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is ezt csinálják
2014. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked megalázóbb, nekik egyszerűbb.
2014. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azokat nem értem akik maguktól írnam rám aztán meg lesz**nak utána. Meg akik megígérik, hogy nem fognak szó nélkül lelépni, aztán mégiscsak igen.
2014. nov. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!