Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházról mi a...

A Szent Imre kórházról mi a véleményetek? Melyik orvost ajánlanátok szüléshez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Mind2 fiamat ott szültem ügyeletben! Nem néztek ki, nem hanyagoltak el, nem néztek le, mert nem volt fogadott orvosom. Az egyik legjobb(ha nem a legjobb) szülészet az országban.

A kisebb diamat Pohl Ákossal szültem, hihetetlenül lelkiismeretes, türelmes és odafigyel. Végül műszeres lepényleválasztasom volt, ahol aok vért vesztettem, de az orvos a második napomon bejött csak azért, hogy elmondja, mit csinált az altatas alatt. Szóval őt ajánlom, ha mindenképpen fogadni akarsz.

Velem a csecsemősök masodik alkalommal sokkal rendesebbek voltak, sokat segitettek, szóval jo érzessel tavoztam.

2019. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, igaz 2008-ban. Ha szülnék még egyszer tuti oda mennék :) Orvost ajánlani sajnos nem tudok ennyi év távlatából, de maga a kórház kifogástalan.
2019. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is ügyeleten szültem ott és megint ott fogok. Szerintem a legjobb szülészet az országban, bármelyik orvoshoz kerülsz, jó kezekben leszel!
2019. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ott szültem, dokim most ment el...

Újat keresek, ott tervezek megint.


A szülésznők mind profik, dokik is képben vannak.


Csecsemősökkel nem voltam felsülve.

Szoptatásban semmit, de semmit nem segítenek.

Sőt.

Konkrétan odabökött a nő h azzal a bimbóval nem fogok tudni szoptatni.

Megalázó volt.

Közben a szobatársamnak is ugyanezt mondta, erre közölte, h köszöni szépen a lányának 1,5 évig ment.


Ekkor összeszedtem magam, kigugliztam alaposabban.


Lányom 1 éve szopizik. Tápszert csak tőlük kapott, kérésem ellenére. ( nem sárgult, nem volt aluszékony, és sírós sem)

Jah és a zárón úgy jelent meg, hogy NEM kapott pótlást


Csak a te pelenkáddal pelenkáznak! Fontos



De amúgy az étel ehető, a nővérek kedvesek.

Tiszta minden..

2019. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper kórház, én 5x! szültem ott! 3x fogadottal, utóbbi 2 alkalommal ügyeletben -ebből az előzőnél szülésznőm volt, de ma már sajna ilyet nem lehet. Nem csak az orvosok-szülésznők nagyon jók, hanem a kórház szülészete is szép, igényes. Vannak fizetős egyágyas szobák is, de többnyire 2 vagy 3 ágyasok vannak. Lehet menni szülőszobát látogatni is, egyeztetés után.
2019. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Orvost név szerint is tudnátok ajánlani? A facebook csoporthoz való csatlakozást egyelőre nem szeretnem, félek, hogy kikerül a hírfolyamba.
2019. júl. 3. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:

A Bálintok (apa és fia) nagyon jók, van magán rendelésük is.

Én Bálint Balázsnál szültem. Nehéz hozzá bekerülni, nagyon sok kismamája van.

A kórház honlapján fent van az orvosok neve, ha végignézed kik a szülész-nőgyógyászok, utána tudsz rólul véleményeket olvasni a neten. De ott szerintem nem lehet nagyon melléfogni bárkit is választasz.

2019. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szent Imre kórház = Hullagyár
2019. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!