Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nagyon vizesedett, mikor...

Aki nagyon vizesedett, mikor mult el szules utan?

Figyelt kérdés

Odemas labak miatt csaszaroztak elobb. Azt mondta a doki, hogy kb egy het, hogy elmenjen, de semmi! Majd szet csattannak a vadlijaim, labfejeim.

Kedden lesz kontrollom. Tapasztalatok erdekelnek addig is.


2019. jún. 29. 03:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap volt, de csak akkor indult el, amikor ránszólt a doki, hogy egyek yoghurtot, kefirt, ilyesmit. Megettem napi 4-et és le is ment. Elotte hiaba polcoltam fel vqgybtornaztattam.
2019. jún. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta, hogy nagyon sok vizet kell meginnom naponta. Kb 5-6 litert ittam is. Szerintem egy hét alatt le is mehetett a vizesedés.
2019. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi. A 4 litert kb megiszom. Kiprobalom a joghurtot. ☺️
2019. jún. 29. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap alatt szépen lement a víz, en is sokat ittam.
2019. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét volt. Igaz, súlyos toxémiám is volt, 2 hét alatt 20 kg ment le 😅 (25 kg-val mentem szülni, a maradék 5 is lement azóta 1-2 hónapon belül)
2019. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés után 1-2 héten belül lement a vizesedés.
2019. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hét volt körülbelül.
2019. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt szerettem volna kérdezni, köszi a válaszokat. Amúgy igaz én sokat híztam terhesség alatt, de nem vizesedtem, most meg akkorák a lábaim mint az elefántnak, és feszít is 4 napja szültem, de már nagyon nehezen bírom.
2019. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!