Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan milyen gyakran...

Szules utan milyen gyakran kell betetet cserelni?

Figyelt kérdés

Ugy olvastam valahol, hogy negyed orankent kell, de ezt meddig? Az elso napon negyed orankent? Ha ez szamit valamit, akkor Tena pelenkat (vagy mi a szosz az) veszek, mert a mensim is disznovagas jellegu, gondolom, szules utan meg nagyobb horror lesz. Eldobhatos bugyi meg nincs akkora, amekkora en vagyok, ezert gondoltam erre a megoldasra.

Illetve nem fognak kirohogni, ha egeszsegugyi alatetet teszek az agyba? Nem akarok semmit osszeverezni.



2019. jún. 30. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A pelenka jól bírja. Én is azt használtam. Napi 3 elég. Nagy nedszívásúak, hiszen jóval több vizelet felszívására készült, mint amennyi vért veszítünk.
2019. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekm kell negyed orankent cserelni. En eleinte oránként cseréltem, mert megtelt, aztán mar csak 3 óránkent.
2019. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Negyed óránként? Pff, fel se birtam kelni szülés után. Aztán meg olyan izomlázam volt,mintha maratont futottam volna. A lábam is alig birtam megemelni, nemhogy negyed óránként wcre járni.

Tena comfort miniből használtam a plusot vagy extrát. Több órát is kibirt.

Vihetsz alátétet, de ha összevéreznél bármit, szólsz és cserélik. Ez a szülészeten teljesen mindennapos dolog. Ne izgulj.

2019. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én nem véreztem nagyon erősen, tena jellegű betétet két-három óránként cseréltem. Nem fognak kiröhögni az egészségügyi alátét miatt,nálunk a kórházban mindenkinek adtak naponta újat, de a betét mellett nekem egyszer sem volt "baleset".
2019. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cseréled amikor kell. Érezni fogod mikor telik meg
2019. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pelenkával nem fogsz semmit összevérezni, a tena pants pont ezért jó. Betéttel átáztam félóra alatt, a bugyipelenka több órán át bírta, érzésre cseréltem.

Egyébként nem, nem röhögnek ki, nálunk eleve adtak alátétet, bár cserét már nem.

2019. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tena pantset használtam én is, szerintem a napot simán kibírta volna 1 db, nyilván higiéniai okokból cseréltem. Nálunk külön ajánlák is a dokik, mert ha ránéznek a vérzésre láják ha gond van, ugyanis a "műanyagos" bevonatú betétek megváltoztatják a vérzés színét, ahogy felszívják. A Tena jó puha, "pamutos" ne bántotta a gátamat sem. Szerdától szombatig voltam kórházban, 11db-ot használtam el, hazajövet már nyilván sima betétet tettem, de itthon még éjszakára használtam...
2019. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tena pants-et használtam szintén a kórházban. Egy csomaggal ment el. Nem emlékszem mennyi volt benne. 8 vagy 10 darab? Haza már sima eü betéttel bugyiban mentem. Vészesebb volt a helyzet mikor szülés után először megjött.
2019. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!