Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért nem akar velem szexelni...

Miért nem akar velem szexelni a férjem amióta szültem? Nem kíván már vagy csak a gyerek miatt nem akarja?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapos és még egyszer sem voltunk együtt

Rossz alvó és közöttünk alszik de megtudnank oldani máshol másik szobában. Nem ébred mindjárt a gyerek ha kikelek az ágyból 30-45 percig ő meg alszik csak utána sír.

Puszilgat csokolozunk és ennyi mást nem akar.


2019. júl. 2. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert a hitvesi ágyatokból babaágyat csináltál.
2019. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezt miért idegenektől és miért nem a férjedtől kérdezed meg?
2019. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Ne akar gyereket, kimerült,ott van a baba...
2019. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Az első nagyon is jól mondja. Miért alszik egyáltalán veletek a gyerek? Én sem akarnék szexelni.
2019. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akart gyereket és ő mondta hogy tegyük a mi agyunkba aludni mert úgy én is tudok jobban aludni, nem vagyok fáradt annyira nappal. Nem kell mindig kikelni az ágyból hozzá éjszaka amikor éhes és így jobb

Én kezdeményezek oda bujok simogatom ő meg el megy bemegy a szobába a gyerekhez mert mindjárt felkel. De nem is kel fel még csak direkt azt mondja

2019. júl. 2. 18:05
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem kívàn már...
2019. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
51%
Véletlenül nem apás szülés volt?
2019. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekkel köztetek igazán romantikus lehet.

Ha lenne egy babaágyatok vagy a babát nem a ti ágyatokba rajnátok legalább addig, ameddig romantikáztok, lehet hamarabb lenne kedve, mint hogy egy másik helyiségbe először átbattyogtok és utána akcióztok.

Lehet ezzel úgy érzi, hogy te "küldöd" neki a jelet, hogy nem akarod, mert közétek fekteted a gyereket. Vagy kitúrva érzi magát és nincsen kedve.

De ha mondanád neki, hogy te akarod, akkor biztosan őrnek utasítaná vissza, esetleg nem ártana köztetek egy beszélgetés.

Mi nem látunk a férjed fejébe, ahogy te se.

2019. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7# Ott volt velem mikor szültem
2019. júl. 2. 18:17
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, hagyjátok már ezt, a "biztos látta, hogy szült ezért elment a kedve a qrástól" dolgot!

Felnőtt férfi, aki tudta, hogy nem a gólya hozza a gyereket, ha annyira jajdefúj a szülés, akkor minek ment be?


Kérdező, kapd el, szo+pd le, aztán meg üld meg, talán csak nem ellenkezik!

2019. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!