Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy itt az idő lassan?

Lehet, hogy itt az idő lassan?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 38.hetet.Az éjjel többször is mensiszerű görcsre ébredtem,de nem vált rendszeressé illetve nem erősödött a fájdalom,simán vissza tudtam aludni.Reggel úgy keltem,hogy a pólómon szép nagy tejfolt volt,mindkét mellemnél.Vajon ezek a tünetek azt jelentik,hogy hamarosan itt az idő?Második terhességem ez,de az első szülés magzatvíz elfolyással infult,fájások nem is voltak,amíg be nem kötötték az oxitocint.Utána is nehezen tágultam,borzasztó hosszú folyamat volt mire megszültem.

Remélem ez a második gyorsabban megy majd,abban bízok,hogy ezek a görcsök már a közelgő szülést jelzik.



2019. júl. 3. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet lassan itt az idő,a tej szivárgás is előfordulás a 3. trimeszterben, meg a jóslók gyakoriság, medence tágulása. Az első szülés nekem is a magzatvíz elfolyásával indult, nehéz, problémamentes, természetes szülés volt, fájdalomcsillapítás nélkül, úgy préselték ki a hasamból a lánykám. A második meg fájásokkal kezdődőtt (38 hetesen) karácsony éjjelén. Gyorsabban ment a tágulás, fejben jobban ott voltam,fájt, de tudtam már milyen lesz, mit kell érezzék, csináljak, az ügyeletes szülésznő nagyon segítőkész volt, gátvédelemmel fájdalomcsillapító nélkül született meg a fiacskám. Könnyű, gyors szülés, jó egészséget kívánok!
2019. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!