Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a menete annak, ha ügyelete...

Mi a menete annak, ha ügyeletesnél szeretnék szülni?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha buta kérdésnek találjátok, de ez lesz majd az első szülésem, és nem tudom, "hol kezdjem" majd a dolgot :)

A településemhez tartozó kórházban szülök. Előre kell jeleznem, hogy majd szülni fogok náluk? Mikor és hogyan lehet menni látogatásra körbenézni az osztályon? Kérlek írjátok le, hogy ti hogyan csináltátok végig, akik így szültek!

Köszönöm a válaszokat!


2019. júl. 9. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz terhesgondozásra?
2019. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szülésfelkészítője a kórháznak, akkor szokták megnézni a szülőszobát. Egyébként csak annyi a "menete" hogy bemész ha itt az idő és aki pont ügyeletben van, az fogja levezetni a szülésed. Egyébként én akkor láttam a szülőszobát először, mondjuk pont le💩tam abban az állapotomban, nem is emlékszem hogy nézett ki...
2019. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Magánorvoshoz járok, de ő nem vállal szülést.
2019. júl. 9. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ügyeletben szültem. Nem szóltam róla előre, teljesen felesleges. Csak bementem mikor úgy éreztem itt az idő, ennyi. Szülőszobát sem látogattam, annak se igazán tudom mi értelme. Annak ellenére is csodálatos szülésem volt, hogy nem számolgattam hány szülőszoba van az osztályon vagy milyen a tapéta színe.
2019. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megindult a szülés, fogtam a kis pakkom és bementünk. Ügyeletes levezette a szülést és mindenki ment a dolgára.

2x szültem ügyeletben, tökéletesen odafigyeltek rám, ahogy elvárná egy ember.

2019. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene szólni?

Ha beindul a szülés vagy panaszod van, akkor fogod magad és bemész. Aki ott van, az meg ellát. ha szülsz, akkor értelemszerűen levezeti a szülést...

2019. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!