Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megtudtátok szülni a babátokat...

Megtudtátok szülni a babátokat, hogy elötte hetekig nem tudtatok aludni? Volt rá energiátok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2019. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze, nagyobb bajod is lesz mint a fáradtság. Mi hajnalban mentünk szülni, de már este óta fájásaim voltak, aznap már egy percet sem aludtam. A kórházban a férjem kiejtett egy olyat a száját hogy ő nagyon álmos, nekem könnyebb mert ébren tart a fájás. Azt hittem ott helyben megölöm. De álmos nem voltam:)
2019. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Meg.

Már min. 1 hónappal előtte kezdett gyötörni a gyomorsav, 3-4 párnával próbáltam aludni, ráadásul nyár volt, a meleg sem segített...

Közvetlenül előtte meg abszolút nem aludtam, mert ahogy éjfélkor lefeküdtem, hogy végre már alszok 1-2 percen belül elkezdett szivárogni a magzatvíz, onnan meg már dolgom volt... a baba meg csak 10:15kor született meg

2019. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb kismama nem tud aludni a terhesség végén. Én mondjuk az első perctől nem tudtam... Ilyen is van sok. Szóval nyugi nem vagy fehér holló, a baba bent nem marad ;)
2019. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Persze, igaz a szülés előtt is úgy aludtam mint a bunda de este 8-ra estünk be a kórházba majd 18 órát vajúdtam így kb 30 óra ébrenlét és kb 20 óra nem evés után is simán megszültem, sőt meg is lettem dícsérve és még a gátvédelem is sikerült.
2019. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát én kb a 27 héttől nem alszom rendesen. Csak nem fog benn maradni. Az elsővel ez sokkal később kezdődött, úgy a 33 hét környékén. Fáradt voltam szüléskor, de jobban izgultam, így nem éreztem.
2019. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Az utolsó 2 hónapban csak napi 3-4 órát tudtam aludni, de nem is voltam fáradt. Igazából úgy voltam vele, hogy jól jön ez a hozzászoktatás majd szülés utánra és valóban meg se kottyan a pár hetes újszülött itt mellettem.

Vajúdás közben egyébként én kimondottan álmos voltam, 2 fájás közt majdnem le is gurultam a labdáról amin vajúdtam, de a férjemet el is zavarták aludni, hogy messze még a vége. Engem is akartak altatni, de a fájások azért ezt nem igazán engedték. Viszont a kitolásra majd szülés utánra is, teljesen elmúlt az álmosság. Hajnal 4-től másnap reggel fél 7-ig tartott a dolog, de aznap este 10-ig mégcsak nem is ásítottam. Végül hajnal fél 2-kor vitte el a csecsemős a babám, hogy pihenjek egy kicsit. Akkora már majdnem 48 órája voltam fönt, közben ugye szültem is egyet, szóval minden bűntudat ellenére, nem ellenkeztem.

2019. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

A többség nem alszik a végén már.


Imádtam az utolsó hetekben az "most aludt ki magad, mert szülés után nem fogsz tudni" tanácsokat :D

2019. júl. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!