Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mikor kellene 2-es tapszerre...

Mikor kellene 2-es tapszerre vàltani?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiam, tápszeres. Jelenleg a Milumil pronutra Pepti-t kapja. Azon kezdtem el gondolkozni, hogy vajon elég tápláló-e ez még neki?

#tápszer #változó igények
2019. aug. 21. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
En úgy váltottam, ahogy elo van irva. 6 hónaposan váltottam a 2-re.
2019. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 6 hónaposan váltottam.
2019. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem ő első gyerek és az az igazság, hogy annyi mindenre kell figyelni, hogy nálam ez a váltás teljesen kimaradt. Mi receptre kapjuk a tápszert és pont 6 honaposan voltunk legutóbb orvosnál, aki még csak nem is javasolta, hogy váltsunk másra.

De az tény, hogy szerintem már ez nem elég tápláló neki. Szerintetek váltsunk most, vagy már használjam el a meglévő recepteket?

2019. aug. 21. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Mi most váltottunk 2esre, de mi nagyon jól haladunk a hozzátáplálással, szívesebben eszik püréket mint tápszert. 2eset max 2-3 alkalommal ehet a baba, ha ennél többször kell még neki tápszer akkor maradj az eddiginèl szerintem. És nem kötelező a váltás, ha eltelíti az 1es akkor 1 éves korig is nyugodtan ihatja azt.
2019. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!