Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Össze lehet keverni két...

Össze lehet keverni két különböző nevu tápszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom 1 éves lesz,2hónapos kora óta a Milumil Pregomin tápszert eszi,csecsemőkori hasfájás miatt.A Pregomint egy éves koráig írja fel a gyermekorvos,utána már csak gastroentetológus javaslatára.A védőnő és a gyermekorvos a Humana Baby fitt tápszert javasolta.Nos a kislányom nem fogadja el az új tápszert mert a másikhoz van szokva.Olyat lehet-e csinálni,hogy a két tápszert arányosan összeönteni majd az új tápszert növelni,hogy hozzá szokjon az új tápszer ízéhez?
2019. okt. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, igen.
2019. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen én is csináltam.
2019. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. okt. 3. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha el tudod olvasni a nevüket, akkor elég nehéz összekeverni őket. Ha csak a port látod, az már nehezebb dió.



Viccet félretéve persze.

2019. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is keverem a Milupat a Baby Fittel, mert lányom nagyon bukós volt, és simán a Milupától még mindig bukik, de fele-fele arányban nem jön vissza. Viszont érdekes színe lesz a kettőnek együtt, olyan jó szürkés. De semmi baja, csak furán néz ki, ízre is jó.
2019. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2019. okt. 3. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!