Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért nem tud kakilni a fiam?

Miért nem tud kakilni a fiam?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7 hónapos,tápszeres illetve hozzátáplálunk. Ugye 7 hónaposnak már picivel töményebb püréket kell adni nem őszibarackot-almával. Eddig ilyen problémánk nem volt csak most az utóbbi 1 hónapban. Doki szerint minden oké és adjak espumisan cseppet. Egy hónapja nyügösen kakil,mindig van naponta 1-2 vagy több kakis pelus de van mikor bogyózva kakil vagy lágyabb de mégis nehezen jön. Ma egész nap nem kakilt csak nyöszörög és kínlódik. Kap espumisant de attól csak pukizik. Néhány hónapja bio gaia cseppet kapott már egy ideje nem kapja mert ment a hasa tőle. Mit javasoltok? Adjam továbbra is a bio gaia cseppet? A hashajtós ételeket is próbáltam de nem volt hatásos. Szélcső,kúp,hőmérőt csak a végső esetben akarom használni.
2019. nov. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biogaia mehet nyugodtan, meg rengeteg folyadék. Illetve ha evett répát, krumplit, almát, ilyesmit, arra figyelj oda. Nekem a kisebbik 8 hónapos koráig egy minimális répától is vrutál bogyósat kakilt.
2019. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit iszik? És mit?
2019. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Régebben köménymagos teát ivott de egy ideje vizen kívül nem fogad el semmit. Változóan iszik,van mikor napi 130-150 ml de van mikor csak 40-50 ml mert nem fofadja el.

Köszi a választ,valószínűleg visszaállunk a bio gaia cseppre,igy csak kínlódik és rosszul alszik.

2019. nov. 1. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék.

És oké, hogy már töményebb püréket adsz neki, de figyelj rá, hogy mit mivel. Vagy ha az ebéd olyan ami inkább megfogja, akkor a tízórai, uzsonna legyen lazább, kicsit hajtósabb.

De akár másik fajta tápszert is ki lehet próbálni.

2019. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a tápszerváltás most lesz aktuális,talán ez megoldja vagy ahogyan írod uzsira olyan kaja ami tényleg hajt egy picit,már próbáltam ezt de hátha beválna. Szerencsére este kakilt elég sokat és most kis erőfeszitéssel kijött. Csak sajna egész nap nyöszörög miatta. Vettem ujra biogaia cseppet,ujra ráállítom és remélhetőleg megoldódik. Próbálom itatni gyakran de nem mindig fogadja el sajnos. Köszi a segítséget
2019. nov. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!