Laevolac szirup meddig?

Figyelt kérdés

Új tapszert kap a babocánkn(milumil ar optimat) bukása és étvágytalansága miatt kellett váltani, amikor már 24 órája az új tapszert kapta olyan lett a kakija mint a gumi, szó szerint. Megfogtam és a kezem nem lett kakis kicsit se. Másnap voltunk pont a doktornál és a laevolacot mondta 2*5ml de meg csak 3 hónapos múlt és a max elvileg az 5ml. Nem lehet tőle baja ? Ha a doki mondta akkor biztos lehet adni nem ? Meddig adjam neki 2*? Azt se akarom ha abbahagyjuk akkor kemény legyen. (Pukicsővel alig jött ki és nagyon fajt neki és iszonyatosan sírt.)azt mondta a doki h nem tud hozzászokni és lehet neki adni. De azt nem mondta h meddig.

Már az első adag után 12 órával szépen jött a jó állagú kaki és napközben is erőlködés nélkül tud kakilni. A 2. Adag után 6 órával jött a kaki.

Vizet pótoljuk mert az kell h hasson és amúgy is fontos inni.



2019. dec. 5. 12:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam.. napközben is szépen jön a puki erőlködés nélkül.
2019. dec. 5. 12:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki fogod tapasztalni,meddig kell adnod.

Nekem 7,5 hónapos a kisfiam. Szintén tápszeres. Szenvedett a kakival ő is,szélcsöveztük.

3 hónapos volt ő is,mikor a védőnő ajánlotta a Laevolac-ot. Nekünk az segített. 5 nap után beállt a széklete spontán napi 1-re. A védőnő egyébként azt mondta,1 hétig kapja folyamatosan,de az 5.nap után már nem volt rá szükség.

Amióta meg hozzátáplálunk,naponta többször is van széklete.

És ne félj,tényleg nem tud hozzászokni.

2019. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja,azt elfelejtettem írni,én csak 1x adtam neki naponta. Reggel éhgyomorra. Nem is értem a 2-őt,de amit az orvos mondott,nem bírálom felül. Csak tapasztalat: nekünk elég volt 1x is.
2019. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megnyugtatotál egy kicsit 😊

Azon rágódom hogy csak 1x vagy 2x adjak neki vagy meddig adjam 2x.

Szerintem megpróbálom h 2-3 napig 2x utána 1x és remelem hamar beáll nála is.

Pukizni pukizgat eddig azt sem szóval remelem csak nem emésztette meg annyira h tudjon kakilni. Mert régebben meg pukizni is csak szelcsővel tudott.

2019. dec. 5. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,be fog állni. Jó lesz,ahogy eltervezted,és meglátod,beválik-e.

Az jó,hogy adsz neki vizet,az is lazítja a székletet. Az enyém nem fogadja el a vizet,édes-kömény teát ivott ízesítés nélkül. Most már kap bébi gyümölcs teákat és 100 %-os gyümölcsleveket hígítva babavízzel.

2019. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaid !! Szép estet
2019. dec. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!