Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres babák anyukái. Nem...

Tápszeres babák anyukái. Nem féltek, hogy elfogynak a tápszerek a gyógyszertárban?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam,nem volt csak 1 db.Azt mondták rendelnek,de nem biztos,hogy megérkezik a rendelt mennyiség. 2 hónapos a babám és spéci tápszert kap tejallergiára tehát nem mindegy,hogy milyen.

Én kicsit megijedtem tegnap megmondom őszintén.


2020. márc. 17. 06:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap tele volt a gyógyszertárunk tápszerrel. Nem vásároltuk fel mert egyrészt: a gyógyszertárak nyitva lesznek akármi van. 2: mi gondolunk a TÖBBI ANYUKÁRA IS. :(
2020. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is tegnap vettünk tápszert. Nevelt babáim a Humana Baby fitt-et kapják. A szokásos havi adagot vettük, ami eleve nem sok, mert már mindketten napi 2x esznek tápszert. De nincs hiány belőle a gyógyszertárban. Szerintem attól nem kell tartanunk, hogy nem lesz tápszer.
2020. márc. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
*csak napi 2x akart lenni.
2020. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1es félreértettél. Az orvosunk által felírt mennyiséget nem tudtam kiváltani. Nem akartam felvásárolni.
2020. márc. 17. 06:54
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Ettől nem félek, illetve ha a gyógyszertárba nem kapok, megveszem a DM-be teljes áron.
2020. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok. Nem gondoltam hogy te vásárolod fel :)
2020. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Beba Supremet eszünk, tegnap még kitudtuk váltani az utolsó receptet (1 havi adag van így itthon), de azt mondták, hogy hiánycikk. Hát max váltunk másikra.
2020. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Sajnos pont amiatt gond hogy tejmentes tápszert kap. Tehát nálunk nem úgy megy,hogy ha egyikből nincs akkor bemegyek a dm-be és veszek amilyen van...
2020. márc. 17. 07:02
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is spéci tápszert eszik a 4 hósunk

Én is tegnap rendeltettem azt mondták nem tudják mikor ér ide mert országos hiánykészlet van.

Pont tejallergiás a mi babánk is és mondtam a hölgynek,hogy hiába mondja vegyek másikat nem tudok..csak az az egy fajta jó neki

Itt próbálnak szerezni nekünk,így a havi adagot megrendeltem és remélem kapunk is.

2020. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Van bőven tartalék. Nem vásároltuk fel a napokban, hanem minden hónapban maradt meg, mert többet ír fel az orvos mint amit megeszik a kislányunk. Speckó kalóriadús tápszert kap súlyos betegségei miatz. De pl van itthon több doboz tejmentesünk, mert kellett tartani tejmentes próbát és a doki egy receptre írt hatot, és 1 fogyott el, mert szörnyen fellángolt tőle a refluxa. Nah most ezt őrizgetem. Ha ne adja isten elhatalmasodik ez az egész és hiánycikk lesz, akkor odaadom olyannak, aki nem kap gyógyszertárban. Szóltam a doki asszisztensének, a védőnőnek, hogy van itthon több doboz, ha valakinek kell a környéken, akkor szóljanak.

Összefogással, egymásra figyeléssel meg fogunk oldani mindent!

2020. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!