Eeeeeeeeeeeeeeeeee kérdése:

Milyen tapszerek vannak? Reszletek alabb.

Figyelt kérdés
Buta kerdesnek tunik, de regota kulfoldon elek, a gyerekem is itt szuletett. 6 honapos, es az elejetol kap tapszert is (a neve Similac, gyarto Abbott). Nehany honap mulva megyunk haza (ekkor lesz 8 hos), es apukamat akarom megkerni, hogy vegyen neki tapszert elore. Persze se neki, se nekem nincs halvany fogalmam sem, hogy milyen tipusuak vannak forgalomban. A babamnak nincs allergiaja, ugyhogy sima (tehentej alapu, 0-tol 12 hos korig valo)tapszert kap. Hol lehet venni, es milyen arban van kb az a tapszer, ami bevalt nektek? KOszonom.
2016. dec. 22. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Azert az interneten minden fent van, 21. szazad.
2016. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Tessek, nekem pont ugyanannyi ido volt beirni a keresobe mint neked lett volna.

Esetleg meg is vegyuk ?

2016. dec. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Itt pedig beirod, hogy tapszer
2016. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves valaszokat. Ennyi erovel a gyakorikerdesek pont hu is teljesen felesleges, hiszen a Google mindenre valaszt ad.

A kerdesem ezert vonatkozott arra, hogy melyik az a tapszer, ami NEKTEK, azaz a valaszadoknak bevalt.

AZert ha magyarokkal beszelek forumokon, valahogy mindig elmulik a honvagyam.

2016. dec. 23. 06:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, mert kint mindenki angyal... akkor tényleg, minek mész haza?


Nálatok minden gyerek ugyanazt issza? Nem, mi?

Akkor miből gondolod, hogy a Mo.-n élő anyukák tudnak neked 1 beváltat mondani?

Vagy azt hiszed, a poros Mo.-n van vagy max. 2 tápszer és így egyszerű választani?

2016. dec. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor minek

Jossz haza ?

Vagy hozzal magaddal!

Egyebkent , mint latom, nem vagy valami tajekozott.

Megsugom, a nagy cegek mindenhova gyartanak, csak jogok miatt mas a nev.


Angol Aptamil = otthon Milumil , egy es ugyanaz


De tudod, itt is sokfele van, es MINDEN gyereknek mas valik be.

2016. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nektek is boldog karácsonyt :DDDDDD

Nos mivel a google csak irreleváns információt adott,ezért regisztráltam az oldalra,hogy hátha megtudok néhány szubjektív véleményt a témában.

Tehát ez a következő módon működik:

Elolvasod a kerdest, majd

1. Ignorálod

2. Beirod, hogy az én gyerekemnek x tápszer problémákat okozott, de y nagyon jó volt.

Ha többen is írják,hogy x tápszer szar, akkor én, a valaszadó megkoszonöm, és esetleg kesobb más is választ kaphat ugyanerre a kerdesere. Tök hasznos, erre van kitalálva az oldal.

Legalább is normalis helyeken, ha felteszek egy egy kérdést egy hasonló fórumon, akkor legalább megpróbálnak segiteni.

De itt neeeem, első válaszoló okoskodó arrogans stilusban kioktat a google használatáról, a többiek meg vérig sertodnek, a torkomnak ugranak, hogy minek jövök haza.

Hát baze, hogy jön ez ide, de amúgy a család miatt.

Pedig ez a mindig mindenki mindenkinél mindig mindent jobban tud, ez annyira tipikusan magyar, hogy kár ezen megsértődni. Nekem is sok évbe tellett,mig ezt felismertem.

És köszi, tudom, hogy egyes termékek más néven futnak különböző orszagokban, ezert irtam a Similacot, hátha tudja valaki, hogy otthon létezik-e, mert a google ebben sem segített

És igen, azt gondoltam, hogy otthon is van egy olyan tapszer, ami nagyon népszerű, mint itt a Similac, amit az ismerős gyerekek 90%-a kap.

De elhiszem, hogy nehéz lett volna leírni, hogy Pistike milten tapszert szeret, mikor trollkodni sokkal jobb.

Písz

2016. dec. 23. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Huh kerdezo ezt jol megkaptad 😀 Mar mi sem otthon elunk, de az elso kisfiam otthon szuletett meg. Nelunk bevalt a Humana babyfit bananos tapszer, Rossman sajatmarkas es a Hipp sem volt rossz :) Remelem valamennyit tudtam segiteni!

BUEK

2016. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2017. jan. 1. 12:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez azért nagyban megkonnyiti a valasztast
2017. jan. 1. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!