Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba ha Sensitive vélemények?...

Beba ha Sensitive vélemények? Létezik, hogy ettől rosszabb a hasfájás?

Figyelt kérdés
Hasfájásra írta az orvos a babámnak , de ettől mintha rosszabb lenne a helyzet, ráadásul iszonyat büdöseket pukizik tőle, a széklete pedig zöld, már már fekete, folyós, és többet is kakil egy nap, legalább 3-szor.

2020. ápr. 28. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Babám is ezt eszi. Nem mindegyik babának jó. A zöld széklet normális, rá van írva a dobozára is :) viszont a hasmenés már nem normális. Adsz neki mást tápszeren kívül? Tea ilyesmi?
2020. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minden baba más, ha te úgy látod, hogy rosszabb akkor szólj a gyermekorvosnak, hogy újra cseréljetek.

Nekünk a 6. tápszer vált be sajnos.

2020. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kap mást. Ez már a negyedik tápszerünk, eddig a legrosszabb. Visszaállunk akkor a másikra, ezek szerint mindegy mit eszik, fájni fog a hasa.
2020. ápr. 28. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?Nem mindegy melyiket eszi,mert nekunk is a 4.vált be.Az direkt székrekedésre.Nekunk nem csak hasfáos volt hanem nem tudott kakilni.
2020. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha büdös és méregzöld, az nem jó. Az én gyerekemnek is ilyen volt, először csak este, aztán minden evés után üvöltött. Tápszert cseréltünk, minden gond megoldódott. Attól is zöld volt a kaka, de nem híg és nem büdös.
2020. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most lesz 7 hetes. Bebát evett már HA optipro startot, attól is ugyanilyen csúnya és büdös volt a kakija. Nincs székrekedése amúgy, minden nap volt kakija, csak a pukik viselik meg, van, hogy puki rohama van szó szerint.
2020. ápr. 28. 21:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ezelőtt a tápszer előtt nem volt székrekedése.
2020. ápr. 28. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Beba HA tól az én babámnak is fajt a hasa,utána a Milumil optiprot kapta 2 hétig jó volt utána attól is fajt a hasa és végül a milumil AR optika vált be, de itt volt szekrekedes gond ami sokára oldódott meg de ettől már nem fajt a hasa hanem nehezen kakilt. De nem sírt és nem kinlodott egész nap.
2020. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A HA nem a nagyobbaknak van?Vagy nem tudom,de nekunk a Novalac IT vált be.Azóta nem fáj a hasa,tud kakilni.Olvass utána!
2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Amúgy simán ki lehetne próbálni akkor mondjuk valami tehéntejfehérje mentését, Milumil pepti ha már ilyen sok tápszeren túl vagytok, nekünk volt a hasfájáson kívül egyéb tünet is ami arra utalhat, hogy érzékeny.

Viszont veszteni való nincs vele, ha kipróbáljatok.

Nem is értem miért nem mondja a gyerekorvos nektek, miért kell kísérletezni minden babával kb 1000x és az estek nagy részében ez a ludas.

Miután magamra hallgattam lett nálunk is ez a befutó, igaz nem tűnt el a hasfájás 100% de nem sírt 24h keresztül.

2020. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!