Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba ha Sensitive vélemények?...

Beba ha Sensitive vélemények? Létezik, hogy ettől rosszabb a hasfájás?

Figyelt kérdés
Hasfájásra írta az orvos a babámnak , de ettől mintha rosszabb lenne a helyzet, ráadásul iszonyat büdöseket pukizik tőle, a széklete pedig zöld, már már fekete, folyós, és többet is kakil egy nap, legalább 3-szor.

2020. ápr. 28. 17:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nézek. A védőnő mondta, hogy tök felesleges állandóan tápszert váltani, mert minden baba hasfájós valamennyire. Na de mikor órákat üvölt szegény és nem lehet rajta segíteni az borzalmas. :(
2020. ápr. 28. 23:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekunk is ezt mondták,mert nem ők hallgatják hogy sír. :(( Nekem volt hogy sírtam vele.
2020. ápr. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen.
2020. ápr. 29. 06:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi ezt használtuk és 1 hét után úgy fajt tőle a hasa hogy reggeltől estig sírt. Elvittük magánrendelőben és felírtak tejmentes tápszert. Ahogy váltottunk fokozatosan jobb lett, ez volt 3 hetesen. Tegnap volt 8 hetes és van hogy fáj a pocakja de nem állandóan. Nincs reggeltől estig sírás.
2020. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!