Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 hós baba hirtelen nem eszik...

2 hós baba hirtelen nem eszik de miért?

Figyelt kérdés

Tápszert kap, eddig nagyon szépen evett a súlya is sokkal jobban gyarapodott mint az átlagnak. Aztán egy hete 100ml helyett kb. 40 ml-t eszik, majd elkezd sírni, nyünnyög, negfeszíti magát eltolja a cumisüveget. Ilyenkor még kb 30ml-t belé lehet imádkozni de utána semmit... orvos tápszer váltást javasolt, megtettük de semmi változás!

Büfiztetem evés közben az nem lehet gond, espumisan cseppeket is kap néha, nem jön a foga, nincs szájpenész, nem beteg sőt jókedvű meg minden csak az evés nem megy valami miatt... néha fehérzaj mellett megeszi az adagját nyugiban. Nem tudom mi lehet a gond!?


2020. júl. 24. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem a foga? Nem nyáladzik? Kézrágcsálás? Simán lehet ennyi idősen, nekem mind a 4-nek 11-12 hetesen törtek át az első fogaik.
2020. júl. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doki nézte azt mondta nem lát duzzanatot... ettől függetlenül ő már érezheti?
2020. júl. 25. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta jobb lett a babád étvágya? Az én babám is hasonlóképpen eszik. 2 hónaposan elemt a jó étvágya. Vérvételen is voltunk, semmi eltérés nincs. A vas szinte határerteken belül van, de orvos javaslatára kap vasat.
2020. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjavult a babám étvágya, egyik napról a másikra... A mai napig nem tudjuk, hogy mi volt a probléma! Hetekig tartott a nem evés, aztán utána beindult...
2020. okt. 15. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!