Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 5 nappal egy...

Teresa1111 kérdése:

Nemvárt előtt 5 nappal egy oldali hasfájás, éles szúrás szerű ami hirtelen áll bele és hirtelen is múlik el, hányás, meg megszédülés lehetséges hogy baba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy azt tudom hogy lehetséges csak szerinten korai ez terhesség jelének!Ezek mellett még iszonyú kimerültnek is érzem magam.Saját tapasztalatokat szivesen olvasnék!Köszönöm
2020. máj. 6. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet baba, de lehet vírusfertőzés is. Csinalj tesztet mindenképp akár többször is pár nap különbséggel. Ha pozitív és ilyen rosszul vagy, inkább ne várj hetekig, nézzenek rád, nehogy méhen kívüli legyen.
2020. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt has szurka, görcsök, fáradékonyság is menzi előtt. Akkor utaztunk, így nem foglalkoztam vele különösebben, azt hittem nemsokára megjön. 12 hetes vagyok :)
2020. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mostmár kíváncsi vagyok.Mostanra elmúlt minden csak a melleim lettek hatalmasak és oldalt fájnak is.Hétfőn kéne megjönnie!Köszi a válaszokat 😊
2020. máj. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!