Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Adnak hitelre tápszert a...

Adnak hitelre tápszert a gyógyszertárban, ha csak a felét tudom kifizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak így tudom megoldani november elejéig nem éhezhet a gyerek. Vénnyel együtt is 2000 felett van az ára
2020. okt. 12. 13:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, kérdező, inkább add meg a bankszámlaszámod, utalok neked 5000 ft-t, ha komolyan megterhelő a 2000 ft-s tápszert kifizetni. Amúgy nem hinném, hogy hiteleznek.
2020. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
85%
Rossmanban van saját márkás 1300-ért. És nem rossz.
2020. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
85%
Vagy valami speckó tépszer? Mert nekem a sima Beba táp 845 ft volt receptre idén.
2020. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem, kögyófyotok nincs? Keress egy alapítványt és munkát sürgősen.
2020. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Nincs közgyógy.

Milumil Ha Start Optima-t eszünk

Szerintetek nem ciki ha megkérem az orvost hogy írjon fel olcsóbbat?


Azon vagyok :(

2020. okt. 12. 14:01
 6/46 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen helyzetben nem biztos, hogy nálatok van a legjobb helyen az a gyermek. Miért van ilyen helyzet? Ez egyszeri eset valami gond miatt? Vagy ez az általános? Mert ha egy gyereknek tápszerre sem futja, ami a legalapvetőbb dolog egy csecsemőnél (mmint nyilván ha nincs anyatej neki ez az ÉTEL) és ha az étkezése sincs megoldva, akkor mi van? El kellene gondolkodni azon, hogy biztos nálatok van e a legjobb helye a gyermeknek.

A gyógyszertár nem fog hitelt adni, ahogy más bolt sem.

Ha egyszeri eset valami hirtelen kiadás vagy valami miatt, bár ezt sem tudom elképzelni, mert ha én nem ennék 2 hétig a tápszerre akkor is futná, akkor meg kérj kölcsön valami rokontól, baráttól, szomszédtól. Pár ezer forintot még távolabbi ismerős is ad jobban, mert nem nagy veszteség, ha nem kapja vissza.

De amúgy keresd fel a védőnőtöket, majd ő eldönti mi a legjobb annak a gyereknek..

2020. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg helyi csoportban keress rá.


Sokszor van ingyen elvihető tápszer, én is raktam így fel, mert megmaradt és közeli lejáratú volt.


Vagy védőnő is lehet tud adni, ha valaki neki adott be.

2020. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Köszi megnèzem
2020. okt. 12. 14:12
 9/46 anonim ***** válasza:
68%
Nem ciki, ha a gyerekem étkezéséről van szó nem érdekelne, hogy mit gondol egy random orvos. Amúgy nem kell azt kérni, hogy olcsóbbat, mond el hogy annyira nem szereti a gyermek, vagy nem vált be, váltani szeretnétek. Ha nem bukós, nem szorul HA-s tápszerre amúgy sem kell azt ennie! Ezt nekem a gyógyszertáros mondta egy messzebbi településen, (mi a sima Beba-t ettük pedig a lányom eleve kis súlúy baba volt, 37. hétre de teljesen jó volt neki a nem HA-s tápszer) hogy nem is érti miért írja fel sok orvos mindenkinek a HA-s tápszert, ha nem muszáj, mert csodálkozott, hogy kb én vagyok az egyetlen a környéken aki nem a HA-sat viszi...Mondtam neki, hogy mi 50 km-rel arrébb lakunk, az ottani doki csak annak írja fel a HA-t aki bukós, refluxos.
2020. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Sok allergiás van a családban, ezért kapja ezt. Bebat evett előtte de azt nem bírta a pocija
2020. okt. 12. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!