Refluxos baba ?

Figyelt kérdés

1 hónapos kisbabám a reflux minden tünetét produkálja , kivéve a hányást ( bukás van , minden evés között ,a mennyiség fél tenyérnyi elso alkalommal , aztan még 1-2 szer kisebb adag .

A védőnőm es a doki ( 3 orvos valtogatja egymást nálunk , nincd aki teljesen átvegye a praxist azt előző dokitól ) nem igazán partnerek ..

Gondoltam , hogy kiprobáljuk a nutriton tápszersuritot . Valakinek tapasztalata ? Illetve nálatok mi volt a reflux tünete ?


2021. jan. 12. 10:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni , hogy eddig nem vettem észre hogy stagnalna a sulya
2021. jan. 12. 10:21
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen orvoshoz fordulhatnek ezzel ?

Bocsi , hogy reszletekben irok 🙂

2021. jan. 12. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak azt nem írtad, hogy milyen tüneteket észlelsz.

Nutriton székrekedést okozhat, nem adnám megerősítés nélkül öndiagnózis alapján.

2021. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bukik nem refluxos. A babák általában buknak, mert még nem zár jól a gyomorszájuk. Az én 4 hónapos babám is szokott még. Majd kinövik. Nem adnék sűrítőt, a székrekedés semmivel nem lesz jobb.
2021. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden baba bukik, az én refluxos gyerekem, rosszul volt, hátrafeszítette magát, kékült a feje, minden kaja után a levegőre vittem, hogy jobban legyen, a korházban átállitották beba anti reflux tápszerre, ez sűrű és megoldotta a dolgot, a nutrilon ugyanez, de csak azért, mert bukik nem váltanék tápszert, normális dolog.
2021. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!