Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert adjak neki?

Milyen tápszert adjak neki?

Figyelt kérdés
15 hós anyatejes kisgyerekemnek szeretnék vacsora kiegészítésnek adni tápszert. Védőnővel egyeztettem, de csak azt mondta hogy 3-as legyen a tápszer. Nekem ez nem egészen egyértelmű, mert van amelyiknél ez 3 éveseknek van, van amelyiknél 9 hónaposoknak. Azért akarok neki adni, mert sokszor kel éjszaka és csak akkor alszik gyorsan vissza ha szopizik és hallom hogy jön a tej. Sajnos csak az egyik mellemet fogadja el már és a másik mellemből nem minden ébredésnél van elegendő tejem. Tudom hogy összefüggés is van azzal hogy szopi közben alszik el és sokszor kel, de mióta nem fogadja el a gabona pépet vacsira és csak egyedül hajlandó enni, azóta van ez a durva állapot. A pépekkel jól megtömte mindig magát.
2021. febr. 23. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat minden márka másképp szamoz. De az 1 év pluszos cuccok általában már tejital néven futnak. Tápszer egy éves korig van. De ettől adhatod azt is neki.
2021. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!