Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit csináljak már? Tapasztalatok?

Mit csináljak már? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2,5 honapos babam egész nap sír. Egyik percen nevet másik percen sír. Huzgalja a lábait. Kaka minden nap van de a puki az kész kinszenvedés… 6 hetes kora óta kezdődött..kiprobaltuk az espumisant,infacol,biogiaa,komenytea,lactose comfort,gyogyszertari puki elleni keszitmenyt.. milumil ha optima tapszert kap,van AR tapszer is itthon.. a gond ott kezdodik hogy ha tornaztatom akkor jön egy kettő egy nap…de 3 napja kapott lactose comfort cseppet,meg espumisant és kb 40-50et pukizott egy ejszaka alatt … fel volt nagyon puffadva,masnap reggelre szepen lement a poci..nos ez tegnap reggelre kiurult gondolom,de ismét elkezdődött minden elorol..nem tud pukizni,olyan mintha gyűlne es gyulne neki de már nem tudom mivel kihajtani belole.. se torna se cseppek stb hatastalanok… szerintetek? Mit tudjak már csinálni hogy ne fájjon ne tekergesse annyira magát? Aludni sem tud tőle… vedono doki szerint hasfajas majd az idő megoldja.. kinek mi vált be ezeken kívül? Amúgy a szelcso sem hatasos az is van,hiába probaltam egy kettő kijon de a többi marad..szerintem fent van elakadva valahol… mikor valtozik meg ez hogy erosodik annyit hogy már nem fog sirni ennyire?? Egyáltalán ez a 3 honapos kor amit mondanak tényleg akkorára érik oda hogy kifejlodik neki? Teljesen kivagyunk.. első baba.. hordozas,ringatas,figyelem eltereles,cseppek,tea kiprobalva és semmi semmi javulás.. egy egy puki nagy keservesen.. de biztos sok van neki lerakodva…
2021. aug. 18. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen cumisüveget használtok? Nem lehet hogy túl mohón eszik és sok levegőt nyel ami szintén puffasztja? Egyébként nálunk az espumisan+biogaia segített valamit, de véglegesen valóban az idő oldotta meg.
2021. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2es cumisuvegfej van rajta,mohó de így is olyan mintha néha nem jonne kifele belole a tapszer…
2021. aug. 18. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet h meg kellene állítani őt párszor etetés közben és büfiztetni. Etetés után is hosszasan próbáld büfiztetni hátha segít vmit.
2021. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyot bufizik eves után és utána abba hagyom.. úgy gondolom nincs több.. vagy mégis ?!
2021. aug. 18. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hasra letenni. Az is sokat tud segíteni.
2021. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hason alszik,máshogy nem is tud,hason is szeret lenni de ha fent van 5perc után sír h nem akar úgy lenni
2021. aug. 18. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a mam cumisüveget ami hasfájásra lett kifejlesztve. Kevesebb levegőt nyel benne.
2021. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szélcső?

Én ellene voltam, de akkor nézhettem, hogy szenved 4 hóig kellett használni a nélkül nem tudott kakálni.

Majd a hozzátáplálással el is hagyhattuk a szélcsövet, minden gond nélkül.

2021. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-es cumi? Kisebbet! Azért nyel sok levegőt.

Lansinoh S-es cumija nagyon jó ez ellen.

2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bukós, refluxos baba? Ha nem akkor próbáld ki mondjuk a mam anti-colic cumisüveget egyes fejjel. Ha nem sokat változik a dolog akkor én kipróbálnék egy másik tápszert. Mi a milumil ha start prosineotól voltunk hasfájósak+székrekedés... Nekem a Lactogent ajánlották. 2 nap alatt kaptam egy eszik-alszik babát. Előtte folyamatosan ordított.
2021. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!