Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van értelme drágább tápszert...

Van értelme drágább tápszert venni a babáknak?

Figyelt kérdés
Össze hasonlítottam 3 fajtát, és annyira minimális a különbség hogy nem is értem miért kerül 2 szer annyiba az egyik mint a másik.

#gyerek #baba #tápszer #babatàpszer
2022. ápr. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, melyik jó a babának.
2022. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Melyikeket hasonlítottad össze?

Nekem az a tapasztalatom,hogy,a milumil és a beba a legjobb.

Néztem én is a baylove,nabydream,dmbio tápszereket,de eléggé megoszlottak a vélemények.

2022. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem pont a Milumil meg a Beba a legsz*rabb. A gyerekeim nem is ették meg.

Dehát kinek a pap.. 🤷‍♀️

Az első lányom Hippet evett, a második Lactogen Harmonyt (amíg még jó volt az összetétele, sajnos elég silány lett), most a fiam Novalac AC-t, de szépen meg is szüntették Magyarországon a forgalmazását, az utolsó 6 dobozt fogyasztja. De persze minden ami jó, azt meg kell szüntetni.

De nem gond már 10 hónapos, 11 hónapos korától meg majd tejet kap.

2022. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Minőségileg és összetételét tekintve a beba és a milumil a legjobb. Az,hogy a te gyereked nem ette,ízlés dolga,én sem szeretem a libamájat,attól az még nem rossz.
2022. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, higy te megnézed a cimkét ebben az esetben kevés


Az a minimális eltérés lehet pont a babád pocakját megfogja vagy éop emiatt nem eszi meg vagy emiatt nem jól oldódik..


Próbáld meg!

Aztán kiderül

2022. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!