Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ha lenne ilyen lehetosegetek...

Ha lenne ilyen lehetosegetek etetnetek tapszerrel a babat?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk, nem tudom hogy otthon kapni e, de az egyik nagyobb aruhazban, illetve bababoltban lattam hogy lehet kapni kész, azonnal fogyaszthato tapszert, ami 200 ml. Az 1 honapos babam allandoan cicin akar lenni, a cumit nem fogadja el, igy neha a taxiban, vagy ismeros autojaban nehez megoldani az etetest. Ezert arra gondoltam hogy kiprobalnam ezt a tapszert neki ha elmegyunk valahova.( ket hetente 1x van egy nagyobb 2-3 oras kiruccanasunk korhaz miatt). Ti mit gondoltok errol?

2022. ápr. 30. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem adnék én se tápszert anyatejesnek. Az én lányom 2 évig szopott. Nem kapott se tápszert,se tejpépet.
2022. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
9. Es valaszolo a 2-3 oras kiruccanast nem az autoutra ertettem
2022. ápr. 30. 19:59
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
Akkor meg végképp hülyeség, mert rövidebb utat kibír evés nélkül. Nyilván indulás előtt etetni érdemes. Nem pedig veszélyeztetni
2022. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

10, ez se kevésbé veszélyes. Volt mar baba, aki így halt meg. Az anyja kilapította.

[link]

2022. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14-es, az anya nem volt bekötve. Inkabb a fulladasveszèlyre kellett volna gondolnom. Azzal a rèsszel nem ertek egyet, mikor azt ìrjàk, hogy a laza biztonsàgi övtől annyira előreesik a nő, hogy agyonnyomja a gyereket. A kagylóülès szèlènek csapòdott volna a mellkadom közepe. Nekem annyi lett volna, de a picit megvèdte volna.

Kèrdèsre valaszolva: meg is lehet àllni ùtközben, vagy vonattal, busszal menni (mondjuk az dràga) ès ott simàn lehet szoptatni

2022. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyebkent repulon is azt tanacsoljak le- es felszallas kozben etessek a gyereket hogy ne duguljon be a fule. Akkor ti ekkor se etetnetek mert hogy felrenyel?!
2022. máj. 1. 08:20
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem ültél még repülőn igaz?

Vagy ha mégis, nagyon hülyének kell legyél, ha nem érezted a különbséget az autóval szemben 🤦

2022. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem viszonylag egyszerű a képlet. Mondjuk kanyargós úton, városban, stb. Nem etetném meg. Egy autópályán, ahol tempomattal konstans megyünk 120-130-cal, ott cumisüvegből simán. De ez én vagyok. Mindenki a saját sorsa kovácsa. Nem gondolom, hogy ettől lesz sz*ranya valaki. Ennyi belátást azért engedélyezzünk már egymásnak.

Kérdező, nézd meg mi van benne. Ha nem rosszabb összetevőkben, mint egy bármilyen más tápszer, akkor ritkán meg lehet próbálni. Ha nagyon "műanyag", akkor én nem adnám.

2022. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ismerettsegi körömben többször volt arra példa, hogy a gyereket kényelmi okból tapszerrel etette ezért a baba egy idő után nem kert anyatejet és csak a tápszert fogadta el.


Javaslom, hogy fejj előtte tejet (ha nem jön le egy nap alatt 100ml nyugodtan két nappal előtte is gyűjtheted, mivel 4 napig tárolható hűtőben ! ), és azt melegitsd fel otthon, tedd melegen tarto taskaba és azt add oda.


Egyébként én letakartam magunkat szoptatos kendovel vagy hordozasi célra használt karikás kendovel. Nem zavart senkit. :) szoptatos kendovel eszre sem veheto egyébként , olyan mintha poncso lenne rajtad és pihennel egy padon

2022. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Simàn fèllreàllnèk etetni. Nem cumiztatnàm, tàpszereznèm emiatt.
2022. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!