Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mikor szabad a babának vizet...

Mikor szabad a babának vizet adni először?

Figyelt kérdés
8 hetes a baba. Szoptatok, de tapszerrel egészitem ki. Amiota ilyen nagy meleg van elég nagy lett az igénye, de szerintem ez nem éhség mindig hanem szomjúság. Szabad-e neki babavizet adni vsgy lehűtve a felfőtt vizet?
2022. jún. 5. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szabad
2022. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet (ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, levegőt kaphat-e), ilyen parasztvakítás, hogy babavíz meg nem kell (ugyanaz, mint a sima ásványvíz, csak kisebb flakonban). Ihatja azt a vizet, mint te, ha nem nitrátos (a sima csapvíz sem az).
2022. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Jaj Istenem.Miért ne lehet ,de őszintén?Szerencsétlen mêg szomjan hal.
2022. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért nem ugyanaz... A baba vízből el vannak távolítva a nehézfémek, ásványi anyagok, nitrát, nitrit stb.

A csapvizet meg nem is jellemezném, mi van benne...

2022. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Szentkirályi baba vizet itta az enyém,csak szólok a másfél literes szentlirályi ugyanaz mint a baba.Csak nem mindegy hogy egy litert veszel 150 ft ért vagy nem tudom mennyi most,vagy másfelet 100-150 ft
2022. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Van nitrát a csapvízben. Csak elvileg "emberi fogyasztásra alkalmas mérték alatt".
2022. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Már a születése napján is adtak neki a kórházban
2022. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Forralt és visszahűtött vizet lehet adni. De én nem adnék sokat, az anyatej jobb neki, mert abban van tápanyag és vitamin. Tápszeres gyerekemnek egyáltalán nem ajánlották, hogy vizet adjak, nem is adtam.
2022. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Újszülöttként is. A kórházban, amikor megszületett a fiam, azt javasolták, hogy adjak neki, amíg nem indul be a tejem. Persze baba vizet.
2022. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha van tejed, ne vízzel itasd. Minél többet van mellen, annál jobban szaporítja. A tej eleje hígabb, vizes, szomjoltásra alkalmas.
2022. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!