Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Félek sokat eszik a kisbabám?

Félek sokat eszik a kisbabám?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Adott egy 12 hetes baba aki fele tapszer fele lefejt anya tejet kap.

150 ml eszik de van hogy 90-120 at (éjszaka kevesebbet)

Napközben van hogy másfél óránként,és egyszerűen nem tudom mit csináljak nem akarom túletetni.

Normalisan 3 óránként kéne ennie, de ezt csak ejszaka tudja betartani, nappal másfél-2 óránként is enne.

Csak keserves sírás van tiszta vörös és saját nyálába is képes lenne megfulladni annyira sír ha nem kapja meg az adagját. Hogy toljam ki az időt nálla? Egyszerűen sajnalom ahogy sír és ha elkezdi vigasztalhatatlan.Játékkal se semmivel nem lehet lekötni a figyelmét.


2023. szept. 23. 12:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igaz a kakis pelusok száma elég jó. Szinte minden etetésnél van.

Akkor mostmar nem aggodom ezen, eszik annyit ami jól esik neki.

Köszönöm a segítséget.

2023. szept. 23. 19:57
 12/12 flora08 ***** válasza:
Nem fogod túletetni. Az én kisfiam ugyan kibírta a három órát, de úgy, hogy kezdetektől fogva egy kis zabagép volt 😀, egy adaggal (30 ml) mindig többet evett az ajánlásnál, mint ami a tápszeres dobozon volt. Odaadtuk az ajánlott adagot, eltűntette, majd keservesen sírt, keverni kellett még neki. Soha nem volt több a súlya, mint amennyinek lennie kellett. (Mielőtt bárki belém köt, nem volt cél, hogy kibírja a három órát, csak arra céloztam, hogy ő bírt annyit enni egyszerre, hogy nem éhezett meg hamar.)
2023. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!