Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom tudom pozitív, de...

Tudom tudom pozitív, de valahol mégis félek, hogy mi van ha nem?! Többi lent… Iszonyatosan izgulok!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szemmel láthatóan pozitív a tesztem amire 5 éve várok, hogy egy ilyet fogjak a kezemben és ma reggel végre sikerült. Elég rendszertelen a mensim az elmúlt fel évben volt, hogy késett 2 hetet, de volt hogy hamarabb jött meg 1 héttel. Szóval a ciklust nem tudom ilyenkor hogyan is kene kiszámolni mert amúgy 28 napos de ahogy írtam az elmúlt fel évben össze vissza jött meg. Na most minden honapban mikor késett az első nap már tesztet csináltam, de sajnos negatív lett az összes. Most nem is figyeltem ra költözés ilyenek, reggel felkeltem és a telefonom jelezte, hogy “ elfelejtettem megadni a menszeszt” applikacio ugye na mondom akkor csinalok egy tesztet, és meg a WC-t le se húztam a pizsamámat fel se húztam, de már ahogy töltött a csík egyből megjelent az a bizonyos csík. Életem legszebb reggele volt, egyből szaladtam a paromhoz. Felhívtam a dokit mondta, hogy azért csináljak mégegyet lehet méhen kívüli vagy elindult egy folyamat ez a válasz nagyon nem tetszet. Kimentem a boltba csináltam még kettőt es az összes tesztem pozitív. Szóval 3 teszt de kb 5 mp után már erős csík van.

Ma van a 3.ik napja, hogy késik es az utolsó mensi Április.10.én volt. Na most a terhes kalkulátor szerint 4 hetes vagyok, de ugye a ciklusom 28 naposra van beállítva de ugye ahogy írtam az elején az nem volt nekem most az elmúlt időben 28 napos. Természetesen megyek orvoshoz de mondta a doki, hogy várjak meg vele mert sok midnent nem látna, de erre a pillanatra várok nagyon régóta es annyira szeretném ezt a babát es most nem értem, hogy mi hogyan. Későn volt a fogantatás vagy hamarabb? Legyszi ne bantsatok most is remegő kézzel írom mert mindent megadnèk, csak hogy tényleg ami a pocakomban van állítólag az ott is legyen es végre én is átéljem az anyaságot.


Itt egy pár kép vagy 100 at csináltam annyira örültem :)


[link]


[link]



2023. máj. 11. 00:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem, semmi rosszullét, semmi fájdalom feszülés a mellben. Tudom mindenkinél más de annyira izgulok. Egyedül amit néha néha érzek az a mindjárt megjön érzés, de azt olvastam, hogy normális.
2023. máj. 11. 00:24
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gyönyörű pozitív tesztjeid vannak! Szívből gratulálok!!!

Most csak örülj ennek, sokat vártál rá!

Ha bármi baj lenne, ráérsz akkor, ott megoldani. Itt most a jelen pillanatban csak légy boldog!

❤️😍

2023. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Szívből gratulálok! ❤️

Ezt a holdrol is látni lehet 🥰

Ha április 10 az utolsó menzeszed (azt kell alapul venni) akkor 4 hetes Vagy.

Kérj időpontot kB 3 het múlvara(tudom, nagyon nagyon nehéz) mert akkor fogja látni az orvos hogy van-e már szívhang vagy sem. Kívánom hogy minden rendben menjen, és hamarosan a karotokban fogjátok az egeszseges gyermeketeket🥰

2023. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Egyelőre teljesen átlagosnak tűnik a teszted, nekem olyan 27-28 napos ciklusaim voltak, a 28. napon majdnem olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll, de csak jövő-menő mellfeszülés volt, émelygés, hányinger soha. Az, hogy mikor fogant, nem is számít egyelőre, a fejlődés elindult, szóval óvatosan kezdhetsz örülni neki! :)

Ha biztosra akarsz menni, akkor 3 hét múlva irány a doki, ha nagyon izgulsz, vagy ki szeretnéd zárni mondjuk a méhen kívülit, akkor mehetsz hamarabb is (fájdalom, pecsételés, barnázás esetén kell is), max. vissza kell menned, ha nincs még szívhang stb., de az 5-6. hét körül már lehet látni valami lényegeset :)

Boldog babavárást kívánok!


U.i.: az rendben van, hogy a dokid elővigyázatos, de miért riogat már az elején mindenfélével? Nyilvàn te is tudod, hogy létezik vetélés és méhen kívüli, miért kell ezzel nyitni? Az egy nap elvégzett sok tesztnek se látom értelmét, nem értem, miért bíztat erre. Halvány tesztnél még érteném, hogy pár naponta figyeljétek, hogy erősödik-e, de itt nem ez van... Ha baj van, az úgysem a tesztből fog látszódni elsősorban, hanem egy UH-ból szerintem, mivel a hcg probléma esetén is lassan ürül, főleg ilyen erős csíkok után, és méhen kívülinél is pozitív a teszt... Fura ez a doki :)

2023. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
88%
Menj el magánba 2-3 naponta hcg-t nézetni az első uh-ig. Én lombikos vagyok, engem az megnyugtatott. Lehet követni, hogy minden rendben van-e, vagy látszik ha nem.
2023. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat;)

Én se értem, hogy a doki miért ilyen, miért kell egyből riogatni és hogy csináljak másik tesztet, stb de egyenlőre most tényleg azon vagyok, hogy várok 2-3 hetet és utána elmegyek ultrahangra ( másik dokihoz) szerintem a mostanit mellőzni fogom és akkor majd ultrahangon úgyis minden kiderül. Nagyon remelem, hogy minden rendben lesz.

2023. máj. 11. 08:24
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Mindenképp írj, hogy mi van veletek! Kívánom, hogy minden rendben legyen a babával! Sokan veled együtt izgulunk most.🙂
2023. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :) Szép a teszted. Én se értem miért ezzel nyitott a doki. :\ Nálunk 2,5 év után jött spontán,pedig már időpontunk volt a meddőségibe. Nekem amikor kimaradt,pozitív lett,utána adott 2 hét múlva időpontot az első UH-ra,azt mondta addig nem sokat látni,ott már volt szívhang is. Annyi,hogy amikor kimaradt azon a héten nézettem HCG-t 2x,hogy duplázódik-e,duplázódott. Utána a 2 hét alatt már se teszt,se semmit,csak vártam. Nekem nagyon örült a nőgyógyászom,évek óta hozzájártunk,a kivizsgálást amit lehetett is ő csinált.

Én is kívánom,hogy minden rendben legyen!

2023. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi 2 évet vártunk a pozitív tesztre! Én sem mertem elhinni, úgyhogy teljesen megértelek. 7. hétre kérj leghamarabb időpontot, annál előbb semmiképp! Szedj babavitamint és magnéziumot is. A tünetek miatt meg ne aggódj. Én teszt után másfél héttel kezdtem el hányni és le szakad a mellem azóta is. Azóta is hányok de már nem olyan durva.

Szorítok neked nagyon! 🙂

2023. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
4# egyetértek. A dokival kapcsolatban nekem is ez volt fura
2023. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!