Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy túl aggódom az egészet ?

Figyelt kérdés

Van nálatok is olyan hogy pl délben eszik a baba utána kb másfél órát fent van, 3 kor kene kb ennie de mivel el van nézelődik, játszok vele kb 2 ora múlva be alszik és az istenért se kell csak olyan 4-5 kor. Ami azt jelenti hogy 3 ora után nem tudom megetetni. Ugye az elején szigorú 3 óránkénti cici volt, de már sajnos nincs tejem úgyhogy tapszer lett.

3 hónapos a kisfiam, 120-130ml eszik egy nap és ki szokott jönni a napi 6x eves de ezt a 3 óránként eves nem jön ki mert mindig bealszik.

Elején fel kellet kelteni,de most már ne keltsem ugye?

Úgy nézett ki a mai nap is hogy

Reggel 5,10,14,18,23

És ugye majd most valamikor éjszaka. Szóval van hogy 5 ora múlva eszik mert ugye be alszik. Ez gond vagy nyugodtan hagyjam és ne is gondolkodjak hogy felkeltem. Csak felek hogy éhes és alszik és nem kel fel és ahhhh tudom kicsit túl gondolom ne bántsatok, csak nem akarom rosszul csinálni és mindig sajnálom ha eltelik 4-5 ora hogy még mindig nem evett :(


ápr. 6. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 hónapos korban elég, ha 6-szor eszik. Ha gyarapszik a súlya és pisil eleget, akkor elég a tápszer neki.
ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak tapszert eszik már. És minden evés előtt tele a pelus úgyhogy azzal nincs baj. Azt tudom hogy elég a 6adag csak a kérdésem az volt hogy nem e gond hogy 4-5 óránként eszik néha ?
ápr. 7. 00:02
 3/15 A kérdező kommentje:

Lehet félre olvastam, és úgy értetted, hogy elég a tapszer nem kell cici :)

De most már leesett

ápr. 7. 00:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem, hogy cici helyett. Nyilván ha van anyatej, akkor azt add. Szerintem nem baj, ha kimarad 4-5 óra. 6 etetéssel így jön ki. Nekem volt, hogy csak 5-ször evett. Folyamatosan változott.
ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocs, nincs már tej, látom. Nem érdekes. Úgy értettem, hogy elég a napi 6 etetés.
ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem baj. Nem robot. Néha ha 5-6 órán át nem iszik sem baj. Ha éhes majd szól. Sok baba alussza át az éjszakát, 6-7orat is, és nem kelnek enni.
ápr. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj neki, amikor kéri. Hidd el, ha annyira éhes, akkor felkel. :)
ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, 3hónapos, egészséges baba ha éhes akkor jelzi. Nem kell neki 3 óránként ennie, még kisebbnek sem 🙂 (ha egészséges, nem sárga, nem kis súlyú korababáról beszélünk, de szerintem nálad egy teljesen egészséges csecsemőről van szó). Ha éhes adj neki, ha nem vagy nem eszi meg az "adagját" sincs semmi gond, pontosan érzi, hogy mikor, mennyire éhes. Ha van pisis pelusa, jókedvű, vidám, hízik/nő akkor ne stresszelj feleslegesen ezen. Hidd el, ha éhes lenne sírna és "követelné" a tápszert 🙂.
ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az órát nézni, szoptatni sem lett volna fontos pontban 3 óránként. Ne aggódd túl.
ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek ha éhes sír nem alszik
ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!