Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A MAM 3-as etetőcumijával...

A MAM 3-as etetőcumijával csak az én babám nem tud enni?

Figyelt kérdés

Eddig nem mamosat használtunk, így nem tudom mi lehet a baj. Simán elfogadta, azzal nincs gond, szívta is erősen, de egyszerűen nem halad vele sehová. Próbáltam én is szívni, és ha nem jó helyen nyomtam a nyelvemmel, akkor nem lapította el a végét, és nem nyílt ki jól a cseppmentes nyílás. Nem tudom, h az ő pici szájában is oda esik e a cumi, mint az enyémben, de ahogy néztem, evés közben teljesen előre nyújtja a nyelvét. Márpedig a cumi gömbölyű vége sokkal beljebb esik.

Vegyek egy 2-est belőle, amin sima (nem cseppmentes) lyuk van, vagy abból se fog tudni enni? Esetleg van 3-asból is sima lyukú?

Nagyon tetszik a mam cumi, a többi mellett mindig kifolyik a szájából.



2013. jún. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM 3-as cumi van, de nem cseppmentes, hanem sima. Nagyon szépen eszik vele a babám. Nem tudom, hogy a cseppmentes milyen, de nekünk a sima 3-as bevált.
2013. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is sima 3-as cumink van, semmi gond nincs vele.
2013. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!