Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 hós kisfiam folyton félrenyl...

2 hós kisfiam folyton félrenyl már idegileg osszeomlottam?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az enyémnél a tápszer volt a ludas, és nála is csak egy idő után kezdődött el ez a félrenyelés.
2013. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sűrűbben etetni! Nálunk is volt ilyen gond, amikor túl éhes volt. Akár 2 óránként is ehet, ő még nagyon picike. Egy próbát megér, és nyugi!majd belejön!
2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a mam-os cumik pont csak 2 hónaposan lettek jók. Előtte ő is fulladozott és rengeteg levegőt nyelt hiába anti-colic. Előtte dr brown üvegből kellett etetni.
2013. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
MI is ezt használjuk, az én lányom nagyobb volt ugyan mikor ő is állandóan fulldoklott. 1 nap után rájöttem, hogy új cumi ide vagy oda meg volt picit repedve a cumi. Beledugtan az ujjam és akkor vetem észre, nagyon hamar elhasználodnak. talán még ezt nézd meg.
2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is mam-os üvegünk volt, amiből szinte ömlik a tea, tápszer. Nem a tápszer sűrűségével van szerintem a gond, hanem a cumisüveggel. Én vettem egy Nuk-osat és az sokkal jobb. Nem a cumi közepén, hanem a felső részén van a lyuk, így nem ömlik annyira, sőt csak akkor jön, ha szívja. Próbáld ki.
2013. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Mindenkepp vidd el gastroenterologus es vagy meurologus orvoshoz, mert a folytonos felrenyeles nagy baj oka is lehet. Izombetegsegre, izomgyengesegre, nyelesi reflex problemara, daganatra es meg ezer mas olyan bajra utalhat, amit ha nem vesznek eszre mihamarabb, vegzetes kovetkezmennyel jarhat!! Nagyon vigyazz ra es kerd ki a szakorvosok velemenyet!! Azon felul sose etesd hanyatt fekve.

Jobbulast es sok sikert!!!

2013. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Utolsó a karomban ilyen félig ülős testhelyzetben eszik. Az úgy jó? Vagy hogyan csináljam?
2013. júl. 11. 18:25
 18/18 anonim ***** válasza:
A 16-os válaszolónak igaza van. Reflux betegségnek hívják. Nagyon nagy bajt tud okozni. Nyitott gyomorszáj, gégeszűkület, tüdőgyulladás a félrenyeléstől. Bízunk benne, hogy semmi baja nincs. És nem csak, hogy ne fekve etesd, hanem én az alvást sem engedtem hanyatt.
2013. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!