Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milupa fermentált egészséges...

Milupa fermentált egészséges babának nem okoz bajt?

Figyelt kérdés

Kislányomnak felirta a dokinő mivel ezt felirhatja neki a 3 éves korig ,jó sűsűs laktató és tök, szuper az ára a kiszerelése ezt a tápszert ,nos ugye nem lesz baja tőle ,mert ugye nem hasfájós meg nem szorulásos!

Ki adja ezt babájának ?


2013. júl. 31. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt olvastam itt, hogy mas nem adna a babajanak ha egeszseges. Az orvosom szerint pedig semmi baja nem lesz. A lanyom korzetije osztalyvezeto foorvos, hittem Neki es nalunk sem volt gond. Azert irta fel, mert a lanyom mar 1 evesen sem akarta elfogadni a tapszert es azt mondta az orvos, hogy nem mindegy, hogy 2ezres milumil 3/4-et ontom ki a lefolyoba, hanem a Fer. 3/4-et, joval kevesebbert. Igaza volt, pedig a gyereken soha nem sporolunk!
2013. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anyács ***** válasza:
Nekem is ezt itta a lányom kb 10hónapos korától! Semmi baja nem volt tőle, nagyon szerette is.
2013. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!