Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az eselye annak, hogy...

Mennyi az eselye annak, hogy xanax mellett egeszseges baba szuletik?

Figyelt kérdés

Antibaby mellett, xanax kisereteben?

Ne iteljetek el, a kozepmultban olyan sulyos problemak ele allitott az elet, amiert a haziorvosom xanaxot irt fel (0,5) napi 2x, de csak alvashoz vettem be. Szedtem a fog.gatlo tablettat rendesen, most 7hetes varandos lehetek, egy het mulva tud leghamarabb a nogyogyaszomhoz menni.

Mennyi az eselye annak, hogy ha megtartjuk, beteg lesz?? :( koszonom, ha valaszoltok :(((


2013. júl. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tudtad meg?Utána egyből letetted?
2013. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Timcsikusz ***** válasza:

szija

Én évek óta pánikbetegség miatt szedek frontint és antidepit.

Mióta terhes vagyok átálltam egy másik gyógyszerre amit elvileg terhesen is lehet szedni.A napi fél frontin maradt illetve csökkentettem mert amugy napi 2 tőt szedtem.Az én orvosom szerint nem lesz baja a babának tőle.Nyilván nem egy jó dolog sőtt....:(

De ha kell neked akkor kell ez van!

Egyébként 29 hetes vagyok minden eredményen szupi lett eddig genetikailag is rendben van a baba.

Remélem minden rendben lesz veled is.

2013. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma lett + a teszt, de persze akaratero kerdese, csak szerintem mar igy is sokat artottam ... Es mar mindegy :(
2013. júl. 17. 19:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyira elitelem magam, de nem ertem, gyogyszer mellett hogy, ...
2013. júl. 17. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Dr. Czeizel Endrének van egy műsora a tv2-n, a 9 hónap. Ott fejtette ki (ha gondolod nézz utána), hogy 1-2 epilepszia ellenes szert leszámítva a gyógyszerek nem okoznak problémát, és indokolatlan a nagy fokú félelem várandósság alatt ettől. Szerintem a xanax, főleg 2x0.5 szerintem nem nagy mennyiség. Semmi baja nem lesz azoknak a babáknak sem, akik fog.gátló mellett fogantak, százával találsz itt a fórumon is! :)
2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remelem, koszonom! De akkor is nagyon felek.. Mar csak azert is, mert az elso gyerkoc inszeminacioval sikerult, utana 0 peteeres, hirtelen azonban rendszere lett a ciklusom, akkor meg gyogyszer nelkul, aztan az orvosom irt fel tabit. Inszembol is csak a 2.alkalom sikerult, de ha tudom, hogy igy alakul, akkor ha megfeszulok se szedem be a xanaxot :((
2013. júl. 17. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező! Érdemes lenne felkeresned genetikai tanácsadást, mondjuk épp Czeizeléket! Ha ezt nem szeretnéd, akkor legalább a Teratológiai Központot hívd fel, ők adnak telefonon is véleményt és megbízhatóak.


[link]

2013. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!0
2013. júl. 17. 21:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Holnap telefonalni fogok!
2013. júl. 17. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy az első 6 hétben semmilyen gyógyszer,drog,alkohol vagy cigi nem árt a babának.

Még nem jut el hozzá.

Persze ez nem azt jelenti,hogy ezeket nyugodtan lehet használni,de ha már megtörtént ne gyötörd magad.

A sok aggódalom meg stressz többet árt!

2013. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!