Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tudnátok ajánlani ízesített...

Tudnátok ajánlani ízesített tápszereket, ami 8 hónapos kortó adható?

Figyelt kérdés

A babámnak a Milumil HA-s tápszert írták fel, de pocsék ízű.

Egyébként sem volt tápszeres, így most küszködünk, hogy meglegyen a fél liter tejalap.



2013. aug. 28. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Humana baby fit plusz.

Ez újszülött kortól 3 éves korig adható. A lányom 9 hónapos, 5 hónapos korától ezt eszi. Nagyon szereti, mert finom, enyhén banános ízű, és laktató is.

Hátha ezt elfogadná a babád. 1 éves kori felírja a doki, receptre 630 Ft (500 gramm). Recept nélkül pedig 1500 Ft körül van az ára.

2013. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jó lenne, egy a baj vele, hogy antireflux tápszer.
2013. aug. 29. 17:21
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! hétfőn felíratom a dokival. remélem felírja, jobb mint ami most van.
2013. aug. 29. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:

ez milyen sűrű, kanalazható?

a babám egyáltalán nem iszik cumisüvegből. most tanul pohárból (műanyag, füles)

2013. aug. 29. 17:23
 5/7 A kérdező kommentje:
ettől nem lesz székrekedése?
2013. aug. 29. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, hogy antireflux tápszer. Az én babám nem refluxos, soha nem is bukott, de csak ezt az egy tápszert fogadta el. (5 hós koráig ő is anyatejes volt). Pedig próbáltunk legalább 5 félét, egyik sem kellett neki. Ezt szereti. A gyerekorvos azt mondta, hogy nem baj, egye ezt nyugodtan, egészséges babáknak is adható, és sok baba szereti, mert finom íze van.

A kislányomnak nincs tőle székrekedése, bár én is olvastam ,hogy előfordulhat. Nálunk nincs ilyen gond.

Nem kanalazható, annyira azért nem sűrű. A babám cumisüvegből, 3-as méretű cumival issza.

Kipróbáltál már többféle cumisüveget? Hátha az egyiket megszereti. Mi MAM-osat használunk, a babám nagyon szereti, semmilyen másikat nem fogad el.

2013. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia,


értem, köszi, bár félek a székrekedéstől, eddig nem voltak gondok.

cumisüveget a nuk-ot próbáltuk, ilyen-olyan cumival, de nem..

jó lenne kanalazni, a poharazás nagyon macera.

még annyit szoktam hogy ezt a mostanit beleteszem főzelékbe, gyümölcshöz, de pocsék. :(

2013. aug. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!