Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Félig anyatejes, félig tápszer...

Félig anyatejes, félig tápszeres 2 hónapos baba lehet szomjas? Kell adni vizet neki? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel kap tápszert így lehet szomjas. 2evés között kínálgasd rá 2-3x(forralt víz visszahűtve), és ha kér iszik, ha nem. Annyit adj neki, amennyit ő kér. Pár korty szokott ez lenni csak.
2013. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kínáld meg és ha szüksége van rá, akkor ő fogja tudni h mennyit akar. Vízből nem lehet túl sokat adni, a baba fogja tudni mennyi kell neki. Ajánlott evés után adni neki, de van amelyik baba inkább ébredés után szereti. Kínáld meg többször és akkor majd kiderül mi a jó neki.
2013. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megkínáltam vízzel,és sokszor elfogadta és megnyugodott,szóval igen,lehet szomjas!
2013. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titttus87 válasza:
Én enyha kamillateát adok a picinek(3 hónapos).Amióta issza nincs szélgörcse és a kakilás is minden gond nélkül megvan.
2013. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Az anyatej innivaló is egyben, úgyhogy szerintem célszerűbb, ha inkább szoptatod, amikor szomjas. (Mondjuk én sose figyeltem, hogy mikor éhes vagy szomjas, hanem mindig mellre tettem.) Ha gyakrabban szopizik, azzal a tejmennyiség is megnőhet, úgyhogy csökkenhet a pótlás mennyisége is...

De ha ezt nem szeretnéd, akkor inkább tiszta víz. A tápszer már alapból bonyolít a dolgon, szerintem így inkább vizet kapjon, ami semlegesebb, mint pl. a tea.

2013. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!