Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik tápszer vált be hasfájó...

Melyik tápszer vált be hasfájós kisbabátoknak?

Figyelt kérdés
Szopik, de miután nem elegendő a tejem pótolni kell tápszerrel. Szoptatási tanácsadó sem tudott velem mit kezdeni. Milumil peptit kap és szerintem ettől fáj nagyon a hasa. Reggeli első szopi csak anyatej és akkor nincs hasfájás.
2014. jan. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Beba HA Sensitive, de sajna gyerek függő, lehet nektek mase válik be, ki kell próbálni.
2014. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babód? Nekünk a Milupa Fermentált vált be. Direkt hasfájós babáknak van.
2014. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a Fermentált vált be.
2014. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beba Ha Sensitive vált be nekünk


A fermentált mikortól lehet adni? én kértem a doktornőtől, mert nehezen kakil a babám a mostani tápszertől, de azt mondta, hogy 6.hótol írja fel a Fermentált. (lehet ha erőszakosabb lettem volna, akkor felírja), mert hogy a Fermentált az jó szorulás ellen is.

2014. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Újszülött kortól felírható és 1éves korig van rá támogatás :-)

3as voltam.

2014. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is a fermentált.
2014. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!