Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti kidobnatok ezt a tapszert...

Ti kidobnatok ezt a tapszert a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy bontatlan doboz Milumil 3as tapszerunk, marcius 17.en jar le a szavatossaga. Kerdes, hogy ti 17. utan adnatok-e belole a 9 honapos babatoknak?
2014. márc. 15. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Babának inkább ne adj lejárt élelmiszert.
2014. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem használnám tovább.
2014. márc. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs kutyus, cica, aki meginná, inkább kuka. Babának nem adnám. Nem ér annyit az egész, hogy utána esetleg gyomorrontás, hányás, hasfájás legyen belőle.
2014. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Gyogyszereszkent mondom h ezeket a tapszereket ugy csinaljak meg vagyis a szavatossagi idejet ugy tuntetetik fel h fel ev utan is jo meg a lejarati datumhoz. De persze az ember nyugodtabb ha a nem ugy adja az ember a gyereknek. De nem tartom valoszinuneg h baja lenne tole ha nincs megbontva. En nem mondom h add neki de azt sem h ne add, csak leirtam h van a szavatossaga ezeknek, :-)
2014. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem adnám, inkább máskor jobban figyelnék mennyit veszek, tanulópénz volt.

Te megennéd a lejárt kaját? Én nem így a gyerekemnek sem adom.

2014. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)

"kedves" utolso: neked koszonom a kioktatast, igazabol nem ez volt a keresem, hogy kioktass, hogy maskor jobban figyeljek, hogy mibol mennyit veszek stb. Eleg lett volna, ha annyit irsz, hogy NEM, a hozzaszolasod tobbi reszet megtarthattad volna magadnak... :)

2014. márc. 15. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Kövezzetek meg, de én odaadnám a babának. Ha 17-én jár le a szavatossági ideje, az nem azt jelenti, hogy előző nap még jó volt, aznap meg már romlott. Ha nem is fél évig, de én még 3-4 hétig (addig vígan el is fogy a tápszer) simán odaadnám.
2014. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék lejártat...
2014. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kenyérre is 2-3 nap szavatosság van kiszabva, mégis 1 hét után Kezd el penészedni!
2014. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!