Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan érnétek el, hogy az...

Hogyan érnétek el, hogy az eddig szopis babátok elfogadja a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Ha már meglátja is legtöbbször üvölt, néha meg csak rágcsálja. Fontos lenne pedig. Valameddig kivárok, de ha már nagyon éhes, csak megszopiztatom. Nem akarom kiéheztetni sem. De mi lesz, ha gyógyszert kell szednem (a fogorvos 2 hétig "kínozott", csak ne kelljen antibiotikumot szednem), vagy el kell mennem akár több órára otthonról pl. orvoshoz?

2014. máj. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy apa adja neki az üveget, vagy bárki más, csak ne te.

Mi akkor próbálkoztunk, amikor félálomban volt már, hajnalban, vagy este először, nálunk sem fogadta el eleinte, de aztán azóta is abból iszik.

2014. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adhatod pohárból, fecskendőből, kanállal is a lefejt tejet, van pl. a Calma nevű etetőrendszer is (Medela).

Hány fajta etetőcumit próbáltál?


Egyébként sokfajta antibiotikum szedhető szoptatás alatt is...

2014. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta :). Soha nem is fogadta el. Pedig nagyon sok fajta cumisüveget kipróbáltuk...

Szoptattam és kész! Olyan gyógyszert nem szedtem ami mellett nem lehet szoptatni, és fél éves koráig nem mentem el 3 óránál hosszabb időre. Amikor pedig már hozzátáplálod, akkor már bárki adhatja a főzeléket...

2014. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!