Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Megmaradt tápszert oda lehet...

Megmaradt tápszert oda lehet adni következő evésre, vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

3 hetes babának tápszert kellett adjak ma először, mert valamiért nincs tejem.

A leírás alapján kevertem ki, és nagyon sok lett. Ami megmaradt oda lehet neki adni, vagy dobjam ki, és csináljak majd másikat?

Köszi



2014. júl. 7. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom neked milyen tápszered van, de amit mi eszünk kb 6-7 óra után kezd el nyálkásodni....

Én nem mondtam h bármeddig lehet tárolni, lefagyasztani meg semmiképp sem!!! Én 2-3 órát szoktam megtartani ha 50-60 ml körül hagy... ha kevesebb kiöntöm, 3 óránál többet meg nem is tárolom!

2014. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Kedves utolsó!

Én részemről le akarom zárni ezt a teljesen felesleges vitát. Ott van a dobozon a tájékoztató. Pontosan azt írtam, hogy az egyik anyuka 2 órát gondol maximumnak (mint pl. te), a másik egyet, a harmadik még le is fagyasztaná.. Akkor szerinted kinek van igaza, a kérdező majd mi szerint döntsön? Szerintem a gyártónak. Abba meg bele sem merek gondolni, honnan tudod, hogy 6-7 óra múlva lesz nyákos... Az üvegeket is sterilizálni kell, jól kifőzni vagy vannak modern módszerek is. Két órás állás után, csak a cumirészen ott kívül milyen baktériumtenyészet alakulhat ki a hűtőben... Én ezzel be is fejeztem, mindenki maga dönt.

2014. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!